Velke natacky

xxxxxxxxxxxx

baby neviete kde zozeniem velke natacky ale nie zipsove ale kovove alebo plastove v priemere okolo 50mm ? U nas v mestecku maju len zipsove alebo take uzke a na internete som nasla len v cechach kde kurierom dodaju ale len za postovne je uz to 10eur :-/ a na slovenskych strankach som nasla 40mm len alebo taku stranku kde treba objednat nad 17e a to sa mi nejak neoplati..

darika

...este nieco.Vlasy musia na natackach uplne vyschnut.Ked ich davas na suche alebo polosuche vlasy,tazko sa za kratku dobu na tej natacke vyformuju.To je potom ozaj len na chvilku.

darika

predtym,ako si das natacky na hlavu,daj do vlasov trosku penoveho tuzidla.Vlasy by nemali byt velmi suche.Skor mokre.Takto natocene vlasy s natackami,trosku prejdi lakom na vlasy.Ked su vlasy suche,opatrne daj natacky dolu a vytvaruj uces.Este raz prelakuj.Ja som zvykla prelakovat aj vtedy,ked som dala natacky z hlavy dole,este neprecesane.
Takto by ti mal uces vydrzat aj cely den.
Zalezi od tuzidla,laku.

alenaxxx

Ahoj zizizi, neviem ci to bude rada, ale ja pouzivam velke suche natacky uz dost dlho...ked si vlasy umyjem, pockam az su polosuche, natocim si ich a natacky nechavam na noc na hlave. Rano mam vlasy pekne hladke, trosku sa vlnia, ale kedze ich mam dlhe a tazke, tak sa postupne vyrovnaju...pre mna je hlavne ze su po natoceni rovne...ak chces mat vlny dlhsie, tak si pred natocenim daj do vlasov tuzidlo a potom si ich len rozces prstami a daj lak...