Ako urychlit rast vlasov

Andiee

Ahojte ja som skúšala už všeličo. Mám veľmi veľké broblémy s vlasmy takže možem dať pár rád čo pomohlo mne a vrelo doporučujem vyskúšať :) Doporučujem hlavne Methionin tablety(vlasy,nechty) 2-3 tab. 3xdenne(ak to nieje forte), nazbierať si čerstvu žihľavu a pripavovať si odvar ( potom vtom vlasy nechat pár minút namočené 1-2xdenne) viem je to zdlhavé ale vlasy začnu rásť, dostanú lesk a vyzerajú po čase ako keby ste používali tužidlo :). A ak nieje čerstvá žihlava využivala som prípravky Bioaquanol U stimulator, Bioaquanol H , Bioaquanol šampon.. niesú to mega drahé vecičky( zoženiete to v lekárni) takže sa to dá využivať dlhodobo spolu s kombináciou methioninu ... :) Tak snáď niekomu pomože :)

Wandusa44

Viem, ze by ste si chceli precitat nejaky ucinny recept na rast vlasov, no ja by som sa rada podelila o svoju zlu skusenost s receptom z cibulovej stavy na rast vlasov. NIKDY (prisaham na vsetko) NIKDY viac si na vlasy stavu z cibule nedam. Urobila som tak v domnienke, ze aj ked mi vlasy budu zapachat, ze sa to po par dnoch/umytiach strati a ja tuto obohacujucu kuru budem opakovat aspon raz do tyzdna. Presiel cely mesiac a ja sa toho smradu neviem zbavit. Vsetka ta vona (smrad) cibule sa mi dostala do pokozky hlavy. Ked sa spotim pri cviceni alebo inych zabavnych aktivitach ;) tak sa to neda vydrzat !!! Dokonca aj ked si vlasy fenujem, zehlim.Vsetok smrad sa uvolnuje teplom. Neviem ako sa z toho dostat. Skusam vselico. Ak by mal niekto podobnu skusenost, bola by som rada keby mi podal pomocnu ruku.

mamushca

Perfektný je vlasový stimulátor s placentou. Vlasy vyživí a zrýchli rást. len musíš vydržať a užívať aspoň 2 mesiace. Ale má to pozitivum, že nemusíš použiť celú ampulu, ale jen toľko koľko potrebuješ. Ampule majú špeciálny uzáver. SUPER VEC!!!

gabča

Určite si ich nepodstrihni v domienke, že začnu rásť rýchlejšie, lebo toto nepomáha! niektorým hej, ale málo. každému vlasy rastú tak oko chcú a keď chceš aby ti rýchlo rásti tak si ich nepodstrihuj kôli končekom ale keď sa ti rozštiepia tak si na nich daj kokosový olej(do sáčku das 2 CL a do sacku vlasy, vmasirujes a nechas ich tam také 2 hodinky(samozrejme zauzlis aby ti nespadlo) )vlasy poriadne vymyjes a vysledky su prekvapujuce.! toto opakuj stále keď sa ti vlasy rozstiepia a uidis vysledky. :)kokosovy olej si das len na konceky a trochu vyssie-ku hlave NIE, mala by si mastne vlasy!

Najčítanejšie články