Čo darujete svojim partnerom na valentina?

dobra vila

jaraaaa, neviem, ci sa to niekomu zdalo smiesne, ale podla mna ten napad s putami bol perfektny :P.
Nvm, mne ta fotka pride docela v pohode napad, pokial este nemaju, napriklad ja som s priatelom uz viac ako rok a nemame vytlacenu ani jednu spolocnu fotku... max, kde sa vieme kochat sebou samymi je moj notebook, haha, vsetko je zalohovane v nom. No nic moc... mna by take veci strasne potesili. Ale tak kazdy rad nieco ine, dolezite je poznat vkuse dotycneho :)

jaraaaaa

co je take smiesne na tych putach? je to sice vtipny darcek,a le isto nie smiesny, moj priatel sa tomu urcite potesi

dobra vila: no ten vankus je aj podla mna gycovy, ale zase fotka v ramceku tiez nieje nejaky originalny darcek. ale myslim ze samotny sviatok valentin je gycovy :D

dobra vila

Plysove puta?! :D To je super :D

Valentinka 26 - ja si myslim, ze ked este spolocnu fotku v rame nemate, tak to sprav /klucenka je predsa len taka drobnost, toto by mohol mat hrdo vystavene na policke :P /... Ten vankusik v tvare srdca mi pride troska gycovy :D, ale tak kazdy rad nieco ine :D

jaraaaaa

no ked si mu uz dala privesok s s fotkou tak teraz skus vymysliet nieco ine :) nejaky pekny plysovy vankus v tvare srdca napriklad :)

ja tomu mojmu podarujem plysove puta, nech si s nimi robo co chce :D + horku cokoladu ktoru ma najradsej

valentinka26

napadlo ma ze by som mozno priatelovi mohla dat spravit nejaky obrazok(ako fotku nasu + nejaky valentinsky ramcek alebo take nieco...myslite ze je to dobry napad?lebo pred mesiacom na narodky som mu dala uz klucenku s nasou fotkou:(