90. dnova dieta od 02. 02. 2010

bzzz

baby ano tu vlakninu som si kupila, pevne verim ze pomoze uz ma zaludok ani neboli tak velmi, klop klop klop a si myslim ze sa mi mozno aj to chudnutie zrychli potom, kedze teraz som na tom tak ze idem 2x do tyzdna na velku, tak snad sa to zlepsi a pomoze , duuuufam ...

ten clanko som ani necitala, skoda casu,
a tu vyzivu som jedla aj ja :)

mna caka zajtra ovocie :) aj sa tesim lebo ako som chora mi ani moc nechutii :(

aneti a myslim si ze to ani neni taky velky prehresok, ved vid ze ta priatel chvalia a to je dobre :)

lejja

Tak ja som z toho psylia mala este vacsiu zapchu.Pila som vela tak nemohlo to byt preto.Neviete preco to na mna ucinkovalo opacne? Light potraviny nemam rada tak ich nekupujem,sladene vody tiez nie,a na nieco musi kazdy umriet no nie?Ta vyziva bude asi v poriadku,teraz to davali v spravach.

aneti7

práve som si prečítala ten článok na žena.sk o tom, že diéta spôsobuje rakovinu...tak včera som sa dozvedela, že detská výživa ovko, ktorej som jedla dosť veľa (najmä v ovocný deň) obsahuje nejaký postrek či čo, čo spôsobuje rakovinu...dnes, že umelé sladidlo čo si dávam každý deň do kávy spôsobuje tiež rakovinu...je ešte niečo na tomto svete čo je zdravé?....veď keby som sa mala všetkým riadiť a keby naozaj všetko čo píšu bola pravda, tak by ostalo na svete len veľmi málo potravín čo sú nezávadné...viem, že to umelé sladidlo je nezdravé ale podľa mňa veľa vecí najmä v článkom nafukujú...veď sa tvrdí, že ani voda z vodovodu nie je zdravá a , že ani minerálky tak čo mám potom piť?

aneti7

bzzz ta vláknina ti naozaj pomôže...ja si ju dávam každé ráno...a hlavne vláknina prečisťuje črevá...nadváhu často spôsobuje aj to, že má niekto zanesené črevá...je to veľmi zdravé a na vyprázdňovanie asi nie je nič lepšie...fakt to funguje...
ja som dnes mala ovocie....všetko som dodržala, ale na obed som si dala štvrť rožka:(...tento týždeň je strašný...každý deň nejaký prehrešok

bzzz

Ahojte :) ja som mala na R: pomaranc, O: cestoviny s krupicou a cesnakovu polievku teda len vyvar, a na veceru som si kupila Milkinis :)

Lejja tak cvicenie tento tyzden aj u mna pocka, lebo som zasa chora, beriem aj antibiotika :(

a dnes som bola v lekarni, som si kupila vlakninu na travenie, lebo od kedy drzim dietu mam dost velky problem s travenim a vyprazdnovanim, tak dufam ze sa mi to napravi a pomoze, akurat som nad tym aj tak uvazovala, ze by som aj mozno viacej schudla keby sa mi to takto nepokazilo..no ale co uz, dufam ze sa dam cim skor do poriadku a bude to ok,

lejja

Ahojte tak ako sa vam dari dnes?Ja som mala na obed cestoviny so zeleninou. a vy?Vcera vecer som neodolala zakuskom,tak zase som to pokazila.A ani cvicit sa mi vobec nechce,neviem sa nijako donutit.