Zvacsovanie pier

Príspevok v téme: Zvacsovanie pier
Michaela 222

Baby, chcem Vam dat radu ohladom zvacsovania pier!!! Ja som dlho koketovala s myslienkou dat si tie moje trochu zvacsit lebo som mala mensiu hornu peru a po istom case mi to zacalo strasne prekazat. Hladala som dlho na nete aj som bola na konzultaciach lebo ked nenajdete dobreho cloveka co vam to do pier pichne tak je to katastrofa!!! mojim 2 kalegyniam uz takto zohizdili inak celkom pekne pery. No a nakoniec som si vybrala salon Frais a mozem povedat ze som urobila dobre! pani doktorka mi super poradila...najprv som bola len na konzulatacii a bola na mna hrozne mila oproti tym ostatnym. no a potom som asi o tyzden podstupila ten zakrok. a teraz som asi ten najstastnejsi clovek na svete :D mam pery po ktorych som cely zivot tuzila....ak si chcete dat zvacsit pery tak len u tejto doktorky!! drzim palce tym co sa rozhodnu ist na takyto zakrok je to super!

oli007

ahoj,chcem sa ta opýtat aj to boli zvačšenie pier a kolko to stoji,?to ti ta doktorka ponukla neake možne tipy alebo ty si si sama vybrala.kolko to asi tak trva?dakujem

Michaela 222

fullkiss, su viacere sposoby kde to pichnut, nechcem sa hrat na odbornicku ale ja som sa na to hned pytala na konzultacii...je to tak ze sa to dava bud do celych pier, alebo sa robi konturka alebo sa spravi vacsie srdiecko ale to potom ak je zena nenazrana, co sa tu stava bezne a po prvom zakroku si da po tyzdni vpichnut este raz take mnozstvo a ked jej ho niekto hlupy pichne, tak je jasne ze to vyzera zle, ako kacka.... tam velmi zalezi na mnozstve a treba sa krotit...na nete je mnozstvo fotiek zo skaredych zakrokov...tu je len jedna rada...niekedy staci menej

a ten tuk to je zaujimave ale asi sa musi najprv nejakou liposukcnou metodou odobrat zo zadku alebo odkial a to by asi bolelo, nie?

fullkiss

tiež ma to napadlo ale koli chorobe som tučná ako svina a také mám skvelé pery a tvár že chvalabohu nijaku plastiku pier už nepotrebujem.

mna skor s perami napadlo ,či skor vidim že vacsinou je to očividné a neprirodzené vacsinou horná pera je istým sposobom spojená z hornou častou kože k nosu a práve tu vidím problem,alebo som si vsimla na ludoch ktorý to podstupili.Je to viditelne a nie prirodzené prečo to vidno na každej ked idete na západ že to su umelé pery nie jej vlastné, lebo to závisí ako sa to spája z hornou kožiu si to všimnite a to je to čo ma odradilo.vyzerá ako kačka prečo sa to nedá urobit prirodzene?neviem

a potom mna napadlo ešte niečo ale ešte je to len novinka a to z vlastného tuku čo poviete?

a nemáš to neprirodzené viditelné?

Michaela 222

To siisa25....no jasne ze chod do toho ked to ty chces...samozrejme ze ti len zavidia.. o tom to cele je.ta doktorka je v Ba, salon frais. ak pojdes napis potom ako si pochodila!!

siisa 25

dakujem Michaela 222,pojdem na to presvedcila si mna,ved ta znama ona mi vsetko len vyhovara a nielen ona skoro vsetky kamosky,ze sa im to nepaci a bla bla,ani moje 3D lash mihalnice mi nikto neschvaluje,ani predlezene vlasy,mam fakt pocit ze mi nikto nepraje,dik za to cislo,si super, a mozem sa spytat v akom meste je ta doktorka

Michaela 222

to kvietok 12....a od koho si to pocula? podla mna je to uplna blbost lebo ked sa ti kys. hyaluronova vstrebe po case ale to az za dlhsie....tak sa vlastne dostanes na svoju povodnu velkost a tvar takze podla mna nemas ani nad cim uvazovat a chod do toho!! :D to moze povedat iba niekto kdo sa do toho vobec nevyzna!! pokial sa to urobi s citom a da sa kvalitny material tak budes spokojna! chod si za svojim snom a nenechaj sa odhovorit ludmi ktori ti podla mna len zavidia

Michaela 222

to tina: do pier sa nepicha botox!! ten je len na odstranenie vrasok alebo na odburanie potenia ale ked chces nieco vyplnit tak tam musis pichnut kyselinu hyaluronovu...ona viaze vodu a tym padom ti aj danu oblast hydratuje ale najma zvacsi....a co je najlespie je neskodna lebo e to telu vlastna latka!! vela som si o tom prestudovala kym som isla na zakrok :D

Michaela 222

ahoj Barbushka, strasne sa ospravedlnujem ze az takto neskoro pisem ale mali sme strasny frmol v robote a nemala som ani cas ist na net.....to cislo na doktorku je 0903 388 857 a vola sa vanda prevlocka alebo tak nejako...urcite sa jej ozvi...podla mna ti poradi najlepsie aj ohladom tych materialov.

kvietok 12

barbushka a ty potrebujes tiez len vrchnu peru,lebo ja mam spodnu plnu ale vrchnu taku tensiu a tiez dlho uvazujem nad zvacsenim,len minule ma zas jedna znama nastrasila ze vraj potom ked to mas dlhsie to dako blbo vyzera pocula si to uz alebo je to blbost