Baby aky je vas nazor na robenie oralneho sexu???

AdamKrt

Skusim to este upresnit - hovoril som, ze najlepsi zo sexu je oralny, ale mozno este lepsie je kombinacia oralneho a pouzivanie ruk k tomu :)

Pripadne aj taka poloha 69 je paradna :)

Kika:)

Pri predchádzajúcich partneroch som si nevededela predstavit oral, ani s mojej a ni s jeho strany..Ptm prišiel Najlepší chalan mojho života, a všetko sa zmenilo, Prvý ktát mi to nerobilo problem, odvtedy ma to baví, chutí mi to, a prijímat orál : prvý krát som sa hambila, ale uff..čo vám poviem, je to úžastné, tak prečo sa oberat o tolkú rozkoš:)

lilinaaaa

ahojte vsetci, oral partnerovi? zo zaciatku sa to aj mne hnusilo a zvlastne to vonalo..ale najlepsie je to vtedy ked sa pekne osprchuje, vtedy je to fajn...mam rada jeho macika a je fajn vediet ze sa mu to paci a ze to viem..do toho...

lenkaa123456

mne sa hnusi ta vona - nieze hnuesi ale nieje mi niekedy prijemna. ale da sa to prekonat. partner sa mi robi aj do pusy. nehovorim ze ma z toho nikdy nenaplo, ale je to sila zvyku a nieje to nic strasne

achjo

milujem ked mozem robit oral mojmu partnerovi, zboznujem jeho penis a rada sa s nim hram, hlavne ked vidim jeho blazeny pocit rozkose a spokojnosti :-) len si este neviem zvyknut aby sa mi vystriekal do ust...ale snazim sa to prekonat.....
a samozrejme sa mi paci, aj ked si ulohy vymenime a on robi oral mne :-) podla mna je to uplne normalna sucast sexualnych hraatok :-)
Ale neviem co sa niektorym babam na tom hnusi..

dobra vila

Ja s robenim oralu takisto nemam ziadny problem, doslova to mam rada, zboznujem to robit a kukat pri tom, ako sa to partnerovi paci :D. Nejako ma to cele bavi a vobec to nerobim z donutenia a necakam uz na to, aby sa spravil... Je to fajn, sila zvyku.

lenkaa123456

btw. moja kamaratka tiey mala problem robit priatelovi oral. no raz vyskusali lubrigacny vonavy gel, a od vtedy si to nevie vynachvalit

SlaveGirl

aj ja mám veeeelmi rada oralny sex :)) tedahlavne ked ja uspokojumem partnera a vidim mu na očiach ako sa mu to pači ...

lenkaa123456

ja robim oral priatelovi rada. ale iba ak som vzrusena. ma to svoj typicky pach. ktori mi nesmrdi, ale zase nevonia to ako vanilka :D a ked niesom dost vzrusena tak robenie oralu mi vtedy pride nechutne... ale rada sa hram s priatelovym penisom hlavne ked viem a vidim ako mu to robi dobre. inac by ma to vobec nebavilo.