kolko stoji skladaci strojcek??

Macca

To meggy:
Prosim, aby si podobnych vyrivacov jednoducho ignorovala. Reagovanie vytvara len dalsiu vlnu zbytocnej hadky. Dakujem.

Macca

Vybrone. Snad vam nemusim hovorit co sa deje ak niekto ignoruje upozornenie administratra. Ban na dva dni.

To barbinka:

Len pre tvoje info. meggy skutocne napisala k veci a k teme a jediny kto sa do nej potom navazal ste boli vy dvaja s Denzom. Takze nie. Taketo aktivity na tomto fore skutocne nepotrebujeme.

Denz

meggy: tak mi daj kontakt prosím ťa na tú doktorku...ja si tam pôjdem dať urobiť nočný strojček, ktorý budem potrebovať, keď mi dajú dole fixný. Radšej dám 20 eur, ako 150 eur.

barbinka

meggy: tak mi daj kontakt prosím ťa na tú doktorku...ja si tam pôjdem dať urobiť nočný strojček, ktorý budem potrebovať, keď mi dajú dole fixný. Radšej dám 20 eur, ako 150 eur.

meggy10

barbinka ok tvoj brat je tvoj brat ja som napisala ze kazdy zubar berie inac mna vysiel zakladaci nocny strojcek 20€ radsej si najdi determii a provokuj ju a aj ty denz,este jedna blba poznamka tak admin to isti, stale len provokujes, staraj sa o seba.