gyn problem

Príspevok v téme: gyn problem
kajushka

ahojte,chcela by som pocut vas nazor na vec , aj ked v pondelok idem k lekarovi.
ide o to, ze minuly mesiac som uzila po "nehode" tabl escapelle. menstruaciu som dostala normalne presne na 28den. tento mesiac som mala prerusovanu suloz ,teda kvazi bez ochrany ale neurobil sa do mna ani raz /viem ze je tam riziko ze mozem byt tehotna - nepotrebujem citat ze som sprosta a podobne :-D ale kondom sa nam casto pretrhne a tym padom je toto bezpecnejsie ako vytiahnut po vystriekani roztrhnuty kondom a potom skoncit na escapelle/ . teraz cakam menstruaciu a ona nikde. :( ... na 28.den som si robila test - negativny /vraj isty vysledok uz od piatch dni po pohl. styku/ tak som cakala dalej ale stale nic, dnes je den c 31 .. vcera som robila dalsi test , cisto negativne vysiel.obcas ma boli brucho uz akoby som to mala dostat ale stale nic... neviem ci mozem byt tehotna, alebo to je tym escapelle alebo aj tym ze dva mesaice uz neberiem belaru /HAK/, lebo som si ccela dat od nej prestavku ale tento mesiac by som chcela o5 zacat. a este nieco. asi pred tyzdnom po sexe som dostala strasny krc , trval dlho a bola to kruta bolest ale pomohla mi horuca sprcha... tak netusim co mi moze byt... co si o tom myslite? ja uz kapitulujem ... ako pisem,neostava mi nic ine ako navstivit gynekologa co aj urobim ale chcem vediet ci uz niekto nieco podobne zazil a ci sa mam niecoho obavat?... bojim sa

kajush

tak viete baby :P... stala sa nehoda tak som nechcela riskovat. ale po tabletke som este dostala normalny menzes na 28 den, az tento mesiac to hapruje....

kajush

dufam ze to bude v pohode... myslite ze keby som bola tehotna tak mi to test ukaze aspon slabou druhou ciarockou na 30den? .... lebo mne vysiel dvakrat cisto negativny

xenia12

Escapelle je dobrý pomocník, ale má veľa vedľajších účinkov, v tele máš hormonálny chaos a psychika robí tiež svoje. Dobre, že ideš ku gynekológovi.