mame s priatelom krizu - prosim o radu vo vztahu

Príspevok v téme: mame s priatelom krizu - prosim o radu vo vztahu
zeldinka

mame s priatelom krizu, sme spolu 2,5 roka a boli sme statni, ale on zacal rozmyslat nad tym ze sme sa stretli moc skoro a ze este nemal ine dievcata okrem mna. to prerastlo do hadky minuly vikend a povedal mi ze sa rozchadzat nechce, lebo ma ma rad a mysli si ze to ma zmysel, ale ja som bola nahnevana a odisla som. teraz neviem ako na tom sme a zatjra sa mame o tom porozpravat. nechcem sa rozist pretoze som s nim stastna, ale chcem aby bol stastny aj on a ak chce teraz nieco ine v zivote tak mu nechcem branit...a neviem co mu mam zajtra povedat...prosim poradte mi ,kto mate podobnu skusenost ,,vdaka

Skarlet

Ahoj.. s partnerom sme spolu 8 mesiacov .a spravili sme si babetko som v 4 mesiaci ... lenze nas vztah neni dobry hádame sa... preto ze ani jeden z nas nechce ustupit ... mam problem mu doverovat a mam pocit ze to je ta najvatsia chyba vo vztahu ... on je taky ze chce svoju slobodu chce si robit co chce nechce aby som mu nieco zakazovala . Ale ako mu nieco naznacim ze sa mi to nepaci ?, proste chodit za kamaratmi hulit... nepaci sa mi to a on je z toho nešťastný ze mu to zakazujem a ze mu stale upravujem zivot ale bojim sa ze ma oklame .. podvedie poradte mi co mam robit nechat ho a byt sama alebo zmena

mnamka257

povedz co naozaj k nemu citis a ako sa citis v tejto situaciii.skratka mu povedz pravdu a vsetko co si o tom myslis.ked sa to nepodari takto-uprimnostou, tak potom uz nijako.pretoze by si sa vo vztahu ked jeden toho druheho uz nemiluje len trapila.

Lily.

Ber to tak, ze sa s tebou podelil o svoje obavy a nevyvodzuj z toho, ze spolu nemozete byt stastni. Clovek je tvor nepokojny, a uvazuje CO BY BOLO KEBY, no to neznaci, ze podla toho musi aj konat. Ja mam tiez rozne myslienky a ked ich v sebe nechcem dusit, tak sa s nimi zverim svojmu priatelovi, nie preto, ze by som sa s nim chcela rozist, ale aby vedel, ze aj napriek tomu vsetkemu chcem byt v skutocnosti len s nim. Podla mna aj ten tvoj si to v sebe len urovnava tym, ze ti o tom povie. Horsie by bolo, ak by ti to nepovedal a namiesto toho sa tajne stretaval s inymi. Hlavne, ak clovek cosi v istom obdobi nezazil, ma tendenciu uvazovat nad kompenzaciou v neskorsom obdobi zivota. Vies, ked sa dostatocne nevyburil. Lenze nic netrea dobiehat, vsetko za nami i tak pride samo. Zivot nam dava stale dalsie a dalsie sance ako sa vysporiadat s pocitmi nedostatku. Taktiez nas ovplynuju rozhlas, televizia, nase okolie a ked to na cloveka dolahne, zrzu nevie, co ma robit a najradsej by vsetko opustil a zacal celkom inak. Ber to ako vonkajsie tlaky, ktore nanho doliehaju, no on im nemusi podlahnut a v pohode byt s tebou bez pocitu, ze by o nieco prichadzal.

božééééééééé

on na to aj tak až potom príde, že to bolo celkom zbytočné, skusat ine baby atd. akurát že my to vieme už teraz :D potom bude vyplakávať že chce teba späť, že až potom tsi to uvedomil. šak ho pusť :) ty si nájdeš aj lepšieho. on uz nie :D

usiko

su ;ludia ktori nepotrebuju skusat ine vztahy a vedia a su si isti ze tento prvy je ich pravy...a su ludia ktori potrebuju otestovat ine baby/chlapcov...a to je pripad tvojho...jancecka ma pravdu, chce sa rozist kvoli tomu, ze si nie je isty, ci by mu to lepsie neklapalo s inou.....len si nie je isty, lebo co ak nie? a co ak ano? pomoz mu a opusti ho...on si vydychne a bude mat co chce a ty si mozes najst niekoho, komu na tebe bude viac zalezat a nebude chciet skusat nieco niekde inde....

jancecka

ja som začala chodiť s Miškom v 16-tich, bol to môj prvý chlapec a ja jeho prvé dievča, on je o pol roka starší. Teraz sme spolu 10 rokov, z toho 4 roky manželmi ale takto sme zatiaľ ešte ani jeden neuvažovali. Mne to príde tak, že ti chcel naznačiť, že rozísť sa nechce ale chcel by skúsiť aj iné. Ak som nepochopila tak prepáč, ale niekedy sa nedá chlapom rozumieť D: