Ako sa prinutit chudnut

Príspevok v téme: Ako sa prinutit chudnut
lulupienok

Ahojte :)
Rada by som sa opytala, ako ste sa poniektore donutili chudnut? Ja sice nemam nejaku nadvahu, ale potrebujem co - to zhodit, trocha tuciku na tom bruchu je :) Jednoducho mi chyba pevna vola, uz som premyslala, ze si odfotim svoje brucho a zavesim na nastenku a velkymi pismenami si napisem "cvic,aby si dosiahla vysnivanu postavu" ale neviem sa prinutit :(... vydrzim takmer cely den jest menej a zdravsie, ale vecer mi to cele padne tym, ze neodolam nejakej maskrte. Poradte, prosim!

lulupienok

desahroza:
No ja mam pocit tiez az takej triasky a hneva ma to :( Proste cely den sa to da a vecer byva kruty, myslim totiz na tu pochutku cely den, ked jej odolavam a potom sa necham zlakat... a potom to ostatne bolo na nic. Pritom je vela uzasnych veci okolo mna, ktore ma zamestnavaju ale myslienky na jedlo byvaju niekedy take vtierave..neviem,co s tym :/

desahroza

Ahoj ja som z toho tiez nestastna. Mam 179cm a vazim 64-66kg mi to tak hnusne kolise. Pred par mesiacmi ma operovali, pred operaciou som mala 58-61kg a teraz sa na tu vahu ani za nic neviem zas dostat a jar sa blizi a mne je horsie z toho a horsie. Potrebujem zhodit aspon 10kg (alebo 2krat po 5, aby to nebolo tak nedosiahnutelne desive). No cim viac som nervozna, tym viac podlieham chipsom, cokoladam. Zrazu na to dostavam cim dalej viac vacsiu a vacsiu chut, ked mi pride az smrtelne nebezpecne, nedat si to slane alebo sladke. Mam pocit, ze skolabujem, ked si to nedam vtedy, ked mam na to chut.

lulupienok

Meriam 170 cm :). A vazim tak asi okolo 62-3,ako kedy... Sranda, ze to nie je az tak vidiet, akurat mi trocha boky cez gate previsaju a to je...ehm...fujky pre mna :D V lete som mala tak o 7 kil menej...Ale vtedy mi nejako menej chutilo jest, respektive mi nechutili nezdrave veci, ale od Vianoc sa ja neviem krotit :D

animak

skus miesto maskrty jest musli tycinky tie su aj sladke aj fajn ja ine zsladkosti nejem ked mam chut na sladke zjem musli tycinku a ak ti to nestaci skus pit nejaky caj na potlacanie chuti na sladke napr ajurvedsky caj je sice horky ale na sladke nepomyslis