nakupovanie s manželom

sway

Ja to mam naopak.Nemam rada,ked priatel nieco dlho vybera.Asi je to tym,ze si svoj volny cas viem aj inac predstavit ako v obchodoch.
Neviem,preco si o svojom muzovi myslis,ze je blbec...

usiko

nie je blby, je to muz., podla odbornikov muzi isli volakedy z jaskyne prec len na to, aby zabezpecili obzivu. teda vysli z jaskyne /bod A/ do lesa //bod B/, nieco ulovili a vratili sa do bodu A /jaskyna/. mali ciel a isli po priamke.

...ked su s nami v obchodaku, a my chodime z bodu A do B, z B do C,, z C do D a znova do A a znova do D, oni sa v tom stracaju a nevidia zmysel a priamky uz vobec nie.........takze su strateni a ten pocit neznasaju.....
...ne je blbec ...ale ja nechapem, preco ho beries so sebou? ja nemam manzela , iba priatela, ale nikdy ho neberiem so sebou///jedine ak uz mam nieco vybrate, je to po ceste, odvezie ma, vystupime z auta /A/, vojdeme do obchodu /B/, zoberiem artikel, zaplatim a vratime sa do auta /A/. jednoduche......

...podla mojho nazoru 98 percent zien to ma takto. Muzi, ktori bez reptania idu so zenou nakupovat a zdaju sa byt spokojni, bud:
1, drzia kasu v rodine
2, tak strasne sa pretvaruju z nejakeho dovodu,
3, maju v sebe nejake zenske geny, alebo co /tito su fakt spokojni ked nakupuju s nami/.....