Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny

Príspevok v téme: Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny
mimimi:)

tuto temu som zalozila len tak zo zvedavosti..vela bab sa pyta ci sa chalanom pacia aj dievcata kusok pri tele, alebo krajsie povedane-s krivkami. Nasla som jeden konkretny vyskum na nete, v ktorom sa uzkazalo, ako to vlastne je. Zaujima ma vas nazor. Ak mate cas chut kliknite si plis na fotku troch dievcat:

www.theage.com.au

a povdzte, ktora sa vam zda najpritazlivejsia a preco:) kludne aj zeny. A moj nazor?:) dvojka je najidealnejsia ale trojka mi pride velmi zmyselnaaa:)

Olala2011

ale musim dodat, ze strasne neprirodzene ich pocitacovo upravili, baba v strede by pri takej postave mala krajsie nohy a nie take cudne prasiatkovske a maloktora baba s takou nadvahou ako ma posledna by mala taky vypracovany driek bez pretekajucich pneumatik

Olala2011

to tu uz bolo, pocitacovo upravene zeny, no ta v strede, lebo nie je ani vychudnuta, ani vypasena, ale normalna :)

imaginary

pekná je dvojka.. taká typicky pekná... ako každá v časopise.. ale príde mi to nudné. trojka je síce trošku bacuľka, ale má postavu krásne formovanú, žiadne faldíky, pekná do tváre.. no rozhodne sa mi páči najviac. jednotke by som naordinovala trochu jedla ;) má nožičky ako kobylka. :)

bubamara

Mne sa páči najviac postava prvej, aj keď osobne som skôr ako dvojka, ale prsia ako jednotka - žiadne... Keby si mám vybrať, ideálne by bolo niečo medzi 1 a 2, teda 1 a pol :P

Milča

Ahojte,ja mám 17 rokov a mám problém so svojou váhou. mam 167 cm a 75 kg.
s tym je spojene aj moje nizke sebavedomie a strata chuti do zivota :-( neviem co mam robit.