Dukanova dieta

Moncuska

Kočky, dnes som začala s dukan.dietou aaa - PROSIM PROSIM, poraďte mi z vlastnej skúsenosti, či v dukan.diete môžem ľubovoľne kombinovať (povolené) potraviny a či je jedno v akom poradí ich v priebehu dňa jem??? Teda - môžem si dať napríklad na obed tvaroh.koláč s mäsom? :) A na večeru napr. mäso s vajíčkom?
A čo sa týka koláčikov - môžem ich papať hocikedy - či na raňajky, obed alebo večeru? Či sa treba striktne držať toho rozpisu-jedálnička čo je na niektorej tej stránke o dukan.diete??

Tieto info som sa žiaľ nikde nedočítala, iba že sa môžu povolené potraviny konzumovať v "neobmedzenom" množstve...

Lenny

Ešte predsa jedna otázka: Tie koláčiky z otrúb a "sladké", sa môže v príslušnej fáze hocikedy? Myslím napr. aj 2-3 dni v týždni? Alebo ako to je? Lebo sa strašne bojím, že mi bude chýbať sladké v tejto diéte :(
A môže sa nejaké jedlo - napr.tvaroh opakovať za deň aj 2x? Že by som si ho dala napr.na raňajky a potom na olovrant??

Lenny

Ahojte, prosím Vás - viete mi vy, ako trošku skúsenejšie poradiť, či je aj mlieko zákazané?? Samozrejme myslím nízkotučné alebo max.polotučné! Lebo na ducanovadieta.com som ho v zozname povolených a zakázaných potravín nenašla. Je tam zakázané len výrobky z plnotučného mlieka. Hm?? Pijete aj mliečko?
A ešte jedna otázočka: čo sú tam jedálničky na jednotlivé fázy a dni, to treba presne dodržiavať?? Alebo ak mám na raňajky jogurt a koláč s ovsených otrúb, tak si môžem dať namiesto toho napr. tvaroh a tak to všelijako vymieňať??? Alebo to musím striktne dodržiavať?
Ďakujem pekne za rady a pomoc :)
A ešte teraz mi napadá jedna otázka: Nemôžem nejako zohnať tie otruby. Neviete mi poradiť kde to určite majú v napr.v Trnave, Senci alebo v týchto končinách..?? dík moc

orchidejka

ak chces, pridaj sa k nam. v piatok zaciname a mozeme si pisat co sme jedli a co budeme jest, mne osobne by to tiez pomohlo
www.zdravie.sk

beba122

ahojte.. kto chce somnou zacat drzat dietu? varili by sme si to iste cely den, vymienali by sme si recepty, podporovali sa... lebo nie vzdy viem co si uvarit a tak... kebyze si varime to iste samozrejme kazdemu podla chuti tak by to bolo super.. aspon pre mna.. ak ma niekto zaujem tak sa kludne ozvite chcela by som uz cim skor zacat... na dukanovadieta.com su rozne recepty aj kolace, sladkosti uplne dietne... cize nic drasticke to nebude len si treba zvyknut co jest a v akej miere a comu sa naopak vyhyvat. chcvilku bude trvat kym sa do toho dostaneme ale neskor uz nebudeme rozmyslat co jest ale budeme to jest automaticky.. myslim ze je to sila zvyku...takze ak dakto chce napiste :) Beba

Ketty000

Ja tiež začínam s touto diétou každý deň a vždy poruším. V čom je problém? Mám silnú motiváciu, strašne chcem schudnúť, ale keď vidím nejaké jedlo, koniec! Takých diét napíšem za vagón, ale nech niekto vymyslí recept, ako si udržať pevnú vôľu.

Zarran

orchidejka:jem vajíčkovú polievku,tuniaka,losos,krabie tyčinky,kuraciu šunku,nijaké pečivo k tomu nič a pijem veľmi veľa vody(min.3 litre denne)vodu myslím čistú z vodovodu alebo nesladený čaj(zelený) ale tu na stránke máš o prvej fáze popísané podrobnejšie aj o zvyšných troch a máš tam aj nejaké recepty čo sa môže jesť v jednotlivých fázach a čo nie

www.dukanovadieta.com