Chudol niekto podľa E.Sipeky?

Hanka09

och uzasne vysledky sa ňou dosiahli u iných žien, dnes mi tie čisté vločky z vodou budú chutiť oveeľa viac :D..aj keď je to otras. prečistiť črevá ale treba

majkaaa

Tak už neváhaj a od rána začni. Pravidelnosť v jedení,vyhni sa mastnotám,sladkostiam,pohyb,pešia chôdza,bicykel,tanec,čo Ťa baví,nezabudni posiľňovacie cviky,aby si nebola ako nie príliš vydarená huspenina. Dodržiavaj min.tie 4 jedlá denne,raňajky,obed neodflákni,potom striedmejšie. A hlavne,pozitívne myslenie,že sa to musí podariť,nevážiť sa denne,aby Ťa to nestresovalo.

Hanka09

ja viem majka ze nemam velku nadvahu ako poniektoré ženy, preto by som sa chcela dostat na svoju normalnu vahu zbavit sa prebytocneho tuku, lebo sa tak necitim dobre, pribrala som lebo som jedla vecer a vela,..chcem to zmenit a ta kniha mi dala istý navod ako na to a trvalo bez jojoefektu...a aj ked nemam velku nadvahu ale predsa tých 10 až 12 kil na mne vidno...a chcem sa citit super ako Sipeky a ty ked ste schudli..sama vies aky je to super pocit citit sa krasne vo svojom tele hm?? a ten pocit chcem zazit aj ja :) a ak toto je cesta ktorou sa dostanem k telu s ktorým JA budem spokojna a citit sa v nom sebavedomo tak tou cestou rada pojdem aj cely zivot :D