Milovat a pritom trpiet, ako z toho von?

Príspevok v téme: Milovat a pritom trpiet, ako z toho von?
odhodlanie

Ahojte, mam taky zvlastny problem a zaujimali by ma vase nazory. Zijem s priatelkou uz 2,5 roka. Milujeme sa, je nam spolu uzasne. Ja som sa nenormalne zmenil, tak isto aj ona. Pred tym by sme spolu urcite nevydrzali. Ziadny problem v podstate nemame az do chvile kedy ide von, ci kam kolvek so svojou partiou. Ja nemam problem ked ide niekam sama. Mam ale neustaly pocit ze ja som dobry akurat na cez tyzdenne bytie spolu a cez viken hor sa za kamaratmi. Podotykam ze ani jeden clovek z tej partie nie je stastne zadany, su to take tie typy co nikdy na akcie neberu frajerky ci frajerov a nemaju v podstate problem uzivat si zivot ako za slobodna. Nerozumiem si dobre s nimi, stale mam pocit ze tam nepatrim. Ak frajerka aj ostane doma, alebo ideme spolu niekam sami, ci s niekym inym, som vnimany ako blbecek co ju musi mat stale pri sebe. Co ma vsak stve najviac, je to akym sposobom jedna moja frajerka. Sucho oznami ze dnes idem von s partiou, ked chces pod so mnou. Ak nieco namietam, som najhorsi a najnechapavejsi clovek, lebo ju chcem separovat od priatelov. Co je kravina. Len nechcem mat pocit ze ak by si mala vybrat, vyberie si nich. V kazdom pripade uz mam toho plne trubky a chcem sa rozist, jednoducho to ukoncit. Aj ked sa obaja milujeme, sme na sebe psychicky zavisli, ale tieto ulety a pocit toho ze som vlastne len za nejakeho debilka uz nezvladam. Ak sa o tom aj pobavime s frajerkou, vzdy to vide na rovnako, cim skor sa s tym vyrovnas, tym pre teba lepsie. Mam cely zivot zit v uzadi a byt po ruke len v tedy, ak sa nahodou nase plany nekrizuju s planmi jej vydarenych kamaratov? Ona je strasne tazka sebavedoma nepoddajna povaha a to ma desne ubija. Nechcem sa jej vzdat, ale pre zachovanie svojho psychickeho zdravia nemam na vyber, aj ked viem ze po rozchode to bude brutal nez sa dam dokopy. Neviem co mam robit, uz si pripadam ako totalny nepochopeny idiot.

Lily.

Preco v uzadi? Ty zi hlavne svoj zivot, len v tom jedinom mozes byt v popredi, ak ti o to ide. Ona tvoj zivot nebude zit za teba a ani ty ten jej za nu. Vacsinu casu ste predsa spolu, tak ju nechaj vydychnut po tazkom tyzdni a zabavit sa s tymi, ktori su jej blizki. Ich asi spoznala skor, nez stretla teba. To akoby si jej daval navyber seba a domaceho milacika,o ktoreho sa stara cely zivot. Ked s nou planujes nieco na vikend, dohodnite sa na tom skor, nez sa ona stihne dohodnut s jej kamosmi a mas to vybavene. Ved predsa nejaka spolupracava medzi vami neexistuje? Ked sa dohodne s frajerom, tak jasne, ze na ten vikend odmietne kamosov, nie? Ci ste sa uz aj par krat dohodli a zrusila to kvoli nim?