sex v manželstve a dospievajuce deti

Príspevok v téme: sex v manželstve a dospievajuce deti
peta36

Ahojte,
Má niekto taký "problém":máme dospievajucu dceru /17rokov/,tá je vkuse s nami doma,nepohne sa ani na hodinku von z domu,nezaujimaju ju ani diskotéky,vyhovuju jej také kludne tipy kamaratiek a tie idu von len kedy-tedy spoločne.S manželom sme večer unavení ako väčšina pracujucich,čakame na vhodnu chvíľu kedy sa pozbiera a pojde spať,samozrejme čas ide,okato ju vyhnať nechceme od telky,potom zadriememe pred telkou skôr mi.Náš intimný styk je v poslednom roku zriedkavejší/v priebehu mesiaca tak 2-3 krat,ked sa podarí/a to mame 36 a 40 rokov.Manžel tvrdí ,že musíme preklenuť toto obdobie,kým napr.nepôjde na vysoku školu a všetko bude ako predtým.Riešite aj vy takuto vec?

peta36

a ešte niečo jopík...musím uznať,že si"inteligentný" :)) ako si nato prišiel ,že som mala 19 tnásť.. veď tááá 36-stka mohla byť kľudne aj moja konfekčná veľkosť alebo číslo dresu mojho obľubeného hokejistu :))) ale musím uznať-strafil si se chlapče... no "rehotám" sa jak blazen...veď je tu normalna debata..na fore sa ženy sťažuju ,že by chceli aj každý deň tak im čo by si napísal..odchyťiť,zavrieť,nepúšťať medzi ľudí?jopik si ty ale riadny jopííík:)))

peta36

jopik,ale si ty riadny "Pako" ešteže vieš správne rátať...môj manžel bol prvý a duf am ,že aj posledný..so sexom som začala po18 stke,nie jak dnešna mládež 13-14 ročné tak o tých môžeš rozprávať ,že "šukajú".Je podľa mňa rozdiel či "šukaš" alebo sa s niekym miluješ ak vôbec vieš čo to znamená... možno ty vieš "len" ženu šukať ... a mimochodom pred 20 timi rokmi tiež bola doba iná.. nebolo na tom nič nenormalne keď sa sobášili 19-20 roční...hoď do pľacu:koľko ti je let chlapče?

AdamKrt

Nepomohlo by, ze sa zacnete napr. bozkavat, dcera to uvidi a deti vacsinou nieco take nemusia. Zanadava Vam, ze toto vidiet nemusi, dojde jej to a i sama vypadne niekde, aby Vas nemusela pocuvat :)

Avsak, zamknut sa v izbe len, nestaci ?

peta36

jancecka,no možno cez výkend , v týždni by mi manžel povedal,že nie lebo potrebuje byť pri zmysloch nie jak oťapený,lebo on aj šoferuje a berie robotnikov asi 1 a 1/2 hod na pracovisko a potom aj po skončeni roboty naspäť,že je za nich predsa zodpovedný ,vraj treba najsť lepšie riešenie na večer,to by mu lepšie vyhovovalo a v podstate aj mne

peta36

Nič no,asi zamestnať "mozog" na iné aktivity:)) Manžel to až tak nerieši a nerozoberá ako ja,musím uznať ,že v robote maju riadnu makačku ..ráno o 6 00 odchádza večer o17 00-18 00 príde,niekedy aj neskôr ,osprchuje sa ,naje a je hotový....Smeje sa ,že nemôžeme mať momentalne všetko naraz,keď to nejde: zamestnania,spokojnosť čo sa týka financií,bezproblemovú dcéru a SEX.KeĎ o rok odíde na vysoku,že budeme už zase mať "volný pľac" a nemám momentálne robiť z toho zbytočný problem.A naozaj asi to prestanem riešiť a nad tým špekulovať,nechám voľný priebeh a uvidíme :)))

peta36

Psa by doma manžel nezniesol..chcela korelu ,máme nakoniec dve už rok a pol ,su zlatučke,spievaju melodie z filmov-ich srdcovka su Adamsovci a jedna krásne spieva melodiu od skupiny KISS ,no by ste kvičali :)))Ale o to nejde.. hadajte kto sa asi nakoniec o nich stará,ja a manžel,tu zabudne dať krmivo,tu vodu chuďatkam... Tak ako by sa starala o psa-chudak,len by sme si ušili bič na seba :)))

podlampou

tak jej kupte psa a bude chodit na dlhe prechadzky von a mozno si tam najde aj nejaku partiu psickarov, alebo niekoho s kym bude chodit vencit. Aspon bude na vzduchu a ked nema moc kamaratov, tak bude mat psa.

peta36

No ja ako matka,som sa samozrejme o tom chodení von s ňou viac krát rozpravala nie z toho dôvodu,že chceme sex ale ako píšeš kvietok-ide o kontakt s rovesníkmi atď.Ona je dosť inteligentna a to,že nemá ísť s kým von ju tiež veľmi trápi a s kamaratkami,ktorými by mohla ísť von ju zase nebaví pozerať sa nato ako sa podľa nej ožerú,potom maju sprosté reči,smiať sa nasilu trápnym vtipom interpretovaných v opilosti,že takto ju to nebaví.Podľa jej slov v dnešnej dobe ked nepiješ,nefajčíš -nie si náš.Je super dcéra,preto nechceme takto na ňu tlačiť s tým chodením von,ona by aj chcela ale ,že to nieje také ľahké mať "normalne" kamaratky