Schudnutie z lýtok

Príspevok v téme: Schudnutie z lýtok
Katarinna

Naozaj by som potrebovala nejaký cvik na schudnutie z lýtok, lebo ich mám strašne tučné. Nechcem ich spevniť ale chcem z nich schudnúť, tak mi tu prosím nepíšte ako ich mám spevňovať prosím. Počula som, že najlepšie sú Pilatesové cviky, tak ak nejaký na lýtka poznáte prosím popíšte mi ho.

miamiamiau

cawte baby, mam podobny problem, ale ja mam 40cm jedno lytko, no katastrofaaaaaaaaaa,,,,,,ja idem skusit take zuzujuce pancuchy, uz ich par dni nosim, aj sa mi zdalo ze to kus pomohlo, ale idem dalej,,,ja pouzivam zostihlujuci gel, a potom si natiahnum, take strasne uzke ponozky, su urcene pre ludi ktorym sa zadrzuje voda v nohach, a tie ponozky nosim 3 dni potom den volno,, a veeela pit treba,,, no skuske, ja idem na to poctivo od dnes a dam vediet holky, tak zatial...

charlott

Ahojte kocky!

Aj ja zvadzam boj s lytkami a co sa tyka cm, tak tiez 37...:/ ziadna slava, ale nevzdavam sa. Hoci z oboch stran mame v rodine silne nohy, verim, ze sa to da zmenit! Najnovsie ma uchvatila ultrazvukova liposukcia, na ktoru sa chystam ;) tak nastudujte si a popremyslajte!

Toto leto budem nosit bez hanby suknicky, satocky, kratasky ... a plavky :)

Khana

Tak som si myslela, ze zase budem mat najvacsie. Lebo ked sa na forach pohorsovali ake maju tucneee stehnaaa...velky obvod bokov tak maju normalne miery a bezne som viedla s tymi mojimi. Potom som schudla, ale lytka mi ostali, ale mam to o to horsie, ze mam velky objem kvoli svalstvu, tam uz z tukov nezhodim, nie je z coho. No tak baby lytka mame rovnake, mam tiez 37cm. Suknu by som si tak rada obliekla, alebo kratsie nohavice, no hanba mi nedovoli.

A tomu poskakovaniu by som dako neverila. Neustale niekolkorocne poskakovanie na mnoho treningoch basketbalu mi zabezpecilo take lytka ake mam dnes.

Matuliq

mojaa ja mam tiez tak 36-37...je to katastrofa v lete sa strasne hanbiim no ale co narobim nebudem mat zrazu stihlucke ako modelka :/

Matuliq

s týmto mám problém aj ja :/ a stále sa všade dočítam že s genetikou sa už veľa nedá robiť atď. aj tak skúsim všetko čo by pomohlo :) zaujímavý článok...

A-Z

Konkrétne pilatesove cviky síce nepoznám, ale skús vyhľadať na google-i, alebo sa prihlás do fitka. Pilates o.i. aj "predlžuje" - zoštíhľuje svaly, takže by pravdepodobne nenastal efekt ako pri iných cvičeniach, že spevnením ešte získajú na objeme. Ale osobne nepoznám nikoho, komu by LEN pilates pomohol zoštíhliť.
Inak, máme geneticky dané, kde sa nám najviac ukladá tuk. Aj chudá žena môže mať malú pneu okolo pása, íná zase hrubšie nohy či lýtka. S tým sa veľa urobiť nedá...
A nie je pravda, že cvičením na jednu partiu tela sa chudne. Selektívne sa totiž chudnúť nedá. Cvičením na najakú svalovú partiu, napr. tie lýtka, sa lýtka spevňujú, príp. naberajú na objeme, nie chudnú.