Slaby menzes

Príspevok v téme: Slaby menzes
..........a

zdravim minuly mesiac som mala kramy ok. tentoraz mam kramy strasne slabe a hnede....skoro nic nejde...nechapem to. pohlavny styk som mala lenze chraneny a partner sa ani nespravil takze neviem. mam vsak kus obavy. minuly mesiac cez kramy a tesne po mi bolo hrozne zle mala som zaludok ma vode a tak zvracala som neustale lenze aj vtedy som mala chraneny styk nechapem o co ide meviete? dik mam 21 rokov hak neberem

fajna

luciaa 123 a tebe sa niekto pytal na radu? ako sa ma kto vyjadrovat? nie...tak co sa ozyvas dievca napisalo problem ma taky slovnik tak a co boze...zeny bezne pouzivaju slovo kramy aj dospele zeny ktore maju deti( to znamena ze nemaju 13 rokov) je to normalne slovo. v cesku by si sprdla kazdeho kto povie mesicky a hustila do nej ze nepouzil termin menstruace? sa uvedom....toto je o problemoch a nie o tom ako sa kto vyjadruje ked uz mas problem s vyjadrovanim tak sa obrat na mamicky co nadavaju pred detmi do p...k... a podobne a nie ked niekto pouzije len synonymum slova menstruacia :D

aluska1

moja nemas byt ako tehtona..zazraky s a bohuzial nedeju
a ked si myslis ze mas nejaky problem tak na to su tu doktori aby si si to s nimi vydiskutovala

macka26

to sa ti rozbehne... neboj sa.. ja odkedy neberiem HAK tak mam tiez par dni pred kramami taky vytok co je signal ze kramy pridu.. ak si mala chraneny styk, tehotna by si nemala byt