chcem schudnut aspon 10kg....

Príspevok v téme: chcem schudnut aspon 10kg....
salvi

ludia snazim sa schudnut....viacej sa pohybujem..zacala som kazdy den behavat...nejest na ranajky pecivo...viacej pit....zacala som pred kazdym jedlom pol hodinu do predu pit jablcny ocot(neviem ci to je dobre)...a nevidim ziadny rozdiel....dala som dole na vahe ale nevidim to ked sa pozrem do zrkadla....poradte nieco ...dakujem

lovely girl

mam len 12 rokov 158cm a 36kg takze ja schudnut nmmusim :D ale nie radsej si kup caj LIETAJUCA LASTOVICKA po nej budes lietat na zachod :D

[zruseny2]

..nejde ani tak či vidíš rozdiel v zrkadle.. to by si musela mať schopnosť premietnuť si v hlave súčasne aj tvoj stav pred chudnutím, čo nepredpokladám.. :-) najpodstatnejšie je, či to cítiš na oblečení..

Mne napr vcelku pomáhalo odfotiť sa "pred" a o nejaký čas v tom istom oblečení opäť.. ver, že keď fotky porovnáš, rozdiel uvidíš.. pokiaľ chudneš správne..

mate59

salvi - raňajky maj s pečivom,ale celozrnným,bohaté.Piť jablčný ocot na chudnutie je hlúposť.Dodržuj správne stravovanie a ten pohyb a pôjde to dole.Tých 10 kilo čo máš navyše, si tiež nepribrala zo dňa na deň.Takže ak pôjdeš s váhou 1 kg týždenne, je to akurát.Ak si začala intenzívnejšie cvičiť,na váhe sa to nemusí až tak prejaviť,síce tuk ti ubudne,ale naberáš svalovú hmotu.Vodítkom nech je pre teba aj obvod pása, tam by si to mala cítiť a aj merať.Beh si striedaj so svižnou chôdzou a výborný je aj bicykel.
Zabudni na sladkosti,tučné,vyprážané jedlá,údeniny,koly a pod.

zuzic

5kg som dala ze som nejedla po piatej ale to neni moc zdrave takze radsej nerob, ja nebyvam nikdy hladna takze mne to nevadi ale neodporucam ti. mno a teraz uz len nejem mastne jedla, sacharidy doobeda atd...a vela pohybu. ale na vahe ani nejde uz ale znami mi hovoria ze jak som schudla a aj ked si vyskusam veci spred roka su mi totalne velke...chcela by som este 5 dat dole ale na tej vahe to neni vobec vidiet takze neviem...

Najčítanejšie články