ako (s)chudnem!

Príspevok v téme: ako (s)chudnem!
solnicka

ahojte, je tu strasne vela tem na diety a podobne veci, ja by som sa s vami chcela podelit o to ako chudnem. v prvom rade jem vtedy ked som HLADNA. vylucila som zo stravy pecivo a sladkosti. maso mi nikdy nechudtilo takze to ani nejdem, jedine kuracie, morcacie, aj to zriedkakedy...treba vela pit, ja pijdem lucku neperlivu, asi flasu a pol a za den... znazim sa cez den zamestnat, nech nemam cas mysliet na jedlo...a ide to :) zatial som necvicila, nemala som cas, a za tzyden isli 2 kila dole :) moj jedalnicek vyzera asi takto...rano spim do takej deviatej, po zobudeni si dam zeleny caj...ja ano nejem, lebo mi nechudti a bolo by mi zle, prve jedlo jem okolo 1 vtey zacnem byt hladna. vacsinou nejaku ryzu so zeleninkou, alebo polievku... a potom jem okolo 6 surovu zeleninu, syrovy tanier, tuniak... mozno sa vam to zda malo, aj me sa zdalo, ale mne to staci. nedrzim hladovku lebo cez den nie som hladna, tak sa zbytocne napchavat nebudem, papam v podstate vsetko co mi chuti, a ked dostanem chut na sladke, tak si dam nejake ovocie sladke ovocie. chcela by som zacat aj cvicit, len nej som na to leniva, ale ked sa vycasi a bude slnecno urcite vytiahnem kolieskove korcule. chcete sa niekto ku mne pridat? mozme si pisat co sme dnes zjedli, kolko vazime kolko cheme schudnut a tak :) takze zacnem

mam 68 kg ( pred tyzdnom 70)
oblecenie nosim trickas skor 38 ale niekedy aj 40-42 lebo mam hrooozne siroke boky :( taktiez nohavice 42 v niektorych obchodoch dokonca 44:/// kvoli boko a zadku a stehnam...som skor taka hruska, a strasne mi to vadi, tieto partie by som chcela dat najviac dole. a moj dnesny jedalnicek, dnes som velmi "dietne" nejedla ...varila mamka, aj pre navstevu tak som nechcela robit pritaz v kuchyni, takze som mala cibulacku, a bryndzove halusky na obed, ale som prejedena najedene na dlho dlho :D vecer si dam najskor zeleninku a syry :) tak co baby, ako vy?