maso z labute

meggy10

akoze neriesim kto z kade cerpa info, ale je to sila ked clovek zozerie psa, ci morske prasa, ci skrecka, labut a co tak potkana? nedali by ste si? na velku noc ako stvoreny uz len upiect.

mia134

a keko: ak ja som teliatko tak ty si hovado. a riadne, lebo nevies diskutovat bez toho, aby si druhu stranu hned pocastoval nejakou prezyvkou. je mi ta luto ze tvoje vedomosti cerpas z telky a nie realneho zivota. potom to takto vyzera...

peter..

a ak by dali v tv ze na slovenksu sa jedia psy, tak si myslite ze to plati pre cely narod? jedia ich cigani v osadach,ale nevztahuje sa to na cely narod.

mia134

zvyknu to servirovat prave v oblastiach kde chodia turisti lebo vedia ze je to zaujimave, ach vy... aj cnn logicky vyhladava atrakcie nie? keby natocili ze cinania jedia furt bravcove a kuracie, koho by to zaujalo, hm? ja som len oponovala, lebo to tu vyznelo, ze cinania jedia psi tak frekventovane, ze hadam v McDonalde tu robia psie burgery, alebo ich chovaju za domom a potom zakalaju ako prasce :D co je blbost. je to asi tak caste ako u nas labute ako vidim...
a mne je jedno ci mi verite ci nie ze tu som :D cerpajte dalej z casopisov...
a moji korejski kamarati rozpravali,ze u nich je to oblubenejsie ako v cine, bola to debata s cinanmi a korejcami, normalne, aj cinania prikyvli ze tu sa to az tak nepreferuje...tak ked neverite ani cinanom...dobre. sak dojdite pozriet. ja vas presviedcat nepotrebujem.

keko37

mia netrep :))) ze tam zijes :))) prosim ta potom aj BBC , aj CCN klame ze ??? aj kolega co mal videa a fotky z ciny :)))) heheehhe v cine je to bezne teliatko

pauli 73

mia, tak teraz si si oponovala :) dovolenkari vidia par činanov, že jedia maso ale podla teba to pravda nie je ale ty poznaš par korejcov čo jedia psov a a tak v Korei je to rozšírené? Inak mne je to srdečne jedno čo jedia čínania ale informácie čerpám z časopisov a tv,tak neviem či mám verit tebe :)

bodynka

www.youtube.com
Labut je nadherne zviera.. Ved viete labut zije v paroch, su si verne po cely zivot a rozprava sa, ze ked jeden z dvojice zomrie, tak ten druhy od zialu zahynie, alebo si uz nenajde ineho partnera. Co ked ich aj lovom zacnete rozdelovat?