Pohyliva cena antikoncepcie

donnana

tu internetovu lekaren som nasla aj ja a tiez tam maju dobre akcie,som to pozerala,nuz bohuzial ja tam nikde rodinu nemam takze mi ostava len slovensko a tieto lekarne...

minervaa

no ja som tiez velmi poburena, lebo od decembra vzrastla ceny minervy na 3 mesiace o 10 eur!!! ja to momentalne riesim cez docsimon.cz je to e-lekaren, dobre ceny, len kamennu predajnu maju az v prahe...ja tam mam rodinu, cize im posielam recept aj zdravotnu kartu a oni mi ju tam vyberaju, stoji tusim neico okolo 15 eur, u nas 28....to je myslim dost velky rozdiel...

ivetkab

Ahoj jahoda5,ja mam na predaj trojbalenie logestu,musela som ho zo zdravotnych dovodov vysadit a nesmiem uzivat nic.Predam ho za 13eur.

levicaaaa

bohužiaľ je to tak. ceny "tabletiek" sa pohybujú, každý mesiac je to iné... všeobecne sa neodporúča kupovať antikoncepciu v obchodných centrách /Aupark a pod./, a aj v Tescu a Kauflande zvyknú byť drahšie ako v obyčajných lekárňach. niekedy je ten rozdiel aj 1 € - 1,50 € na mesiac. skús pobehať lekárne a vytipuj si v tvojom meste tú, kde ti cena najlepšie vyhovuje