čokoláda

za8icka

nuaaaaaa ako ty co prosim ta? si mala pripravu na nejaku sutaz jedlikov alebo co? Sak ja by som sa uz niekde v polovicke zastavila a islo by to zo mna von:D

eminka345

nunaaaaa a kolko mas rokov? ja som asi tak do tej 20ky mohla tiez doslova zrat cokolvek a nepribrala som, stihla ako prutik. a teraz mam 22 a za posledny porok som znicoho nic zacala priberat, az som z toho znechutena..nikdy som nemusela riesit moju vahu, diety a tak.. a teraz zrazu, pribrala som sice ,,iba" tri kila, ale uz sa necitim dobre.. takze tak..pozor na to..

nunaaaaaaaaa

haha ja som vcera zjedla : ranajky musli skoricove cini minis jablcko na obed 2 krat sosovica ptom chipsy parky chleby bryndzove halusky 3milky karamleove rafaelo cela ta bonboniera ci co je to 4 jogurt y mnam duo karamelove pizzu a nejake keksiky a ece bebe kekse s mlieckom no a take malickosti proste strasne toho vela zjem :D :( a mam 163 a 43kg cize v poho :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

aradnna

NO Karin,ako sa to vezme...:) prvé boli dvojičky,tak aj kíl bolo viac,pri dcére som pribrala len 6 kíl,nič skoro..:)

aradnna

presne,súhlasím s Karinou::) už to nevrátiš späť,ak nie si bulimička,čo dúfam niesi.:) takže kašli na to,raz za čas je to v pohode..:) ide o ten pocit,dať si niečo,čo obyčajne moc nejeme:) dôverne poznám-mám tri deti,takže kilá zhadzujem vlastne stále:)

Karina

Charlotte - neries prosim ta ziadne priberanie z cokolad :D dala si si, tak ju uz mas v sebe tak prosim ta nemaj vycitky... ja som do seba prave natlacila dva chlebiky s lekvarom aj napriek faktu, ze za beznych okolnosti by som take do ust nezobrala :) raz za cas neuskodi nic

zuzic

no levica aj to je pravda:D ale nic ma nebolelo takze ani zlcnik to nemohol byt:))
no dobre som rada ze si zasa selma a uz idem:)

zuzic

no levica aj to je pravda:D ale nic ma nebolelo takze ani zlcnik to nemohol byt:))
no dobre som rada ze si zasa selma a uz idem:)