Rodil niekto s epiduralkou?

ahoj123

no väčšinou je to načasovanie dobré,ale niekedy ked pôrod ide rýchlo,alebo príde mamička,ktorá už má silné kontrakcie,je už pomerne veľmi otvorená,je to zbytočné...tak som to myslela...nič sa neboj...v nemocnici sa ťa opýtajú,či chceš epi,ked áno dostaneš poučenie,a ked nastanú prvé kontrakcie,prídeš a pichnú ťa v správnej chvíli :) tak to mala kočka,ktorá ležala somnou na izbe...

Zasja

ahoj123, dakujem za odpoved no tak to som si nemyslela ze to nevedia nacasovat ako tu epi myslim :-( dost blbe nie ? ved su lekari a maju prax ... ja si neviem predstavit ze by som sla rodit prirodzene :-( .... tak pockame si na odpovede dalsich mozno nam poradia

ahoj123

ahoj,ja som rodila úplne prirodzene,ale kamarátky rodili s epi,a chválili si ju.ked začínal pôrod,myslím prvé kontrakcie,pichli ju do chrbta,prestali jej bolesti,vraj jej bola zima,necítila nohy,ale pôrod už prebiehal prirodzene.musia to dobre načasovať...zase počula som aj názory proti....tiež by ma to zaujímalo,ja čakám druhé dieťa a veru rada by som si to uľahčila epidurálkou...