bolest pri sexe

dobra vila

Janka, prvy krok, ktory by si mala podniknut je, ist na alergologicke - ci na ten latex vobec si alergicka. Akoze moze ti vyjst, ze si, ale mozno iba v malej miere, takze tie bolesti by urcite neboli od toho. Ja mam zevraj tiez alergiu na latex - 3mm (zevraj vsetko co vyjde nad 2mm sa pocita za alergiu), ale potom som alergicka na kazdu druhu vec :P :-/.
Ak to nebude latexom, tak pricinu isto treba hladat inde.

jankaaaaaaa

no tak to je fakt blbe. ta alergia :/ vyskytuje sa ten latex na kt. som pravdepodobne alergicka aj niekde inde ? kde by som mohla dostat na neho nejaku alergicku reakciu?

lDenzl

No urcite ano. Alergia nie je ziadna sranda. Ludia to podcenuju,ale alergik ak sa nezacne vyhybat ,alebo liecit.....moze to mat vazne nasledky.

jankaaaaaaa

mna zvykne akokeby palit po sexe alebo pocas sexu v miestach ako je vhchod do posvy. vlhka som dost. ale zda sa mi ze je to hlavne vtedy ak pouzivame kondom. myslite ze je to alergia na kondom? ako sa ta vlastne prejavuje? alebo je to tym ze kondomom dochadza k vacsiemu treniu o vhcod posvy?

dobra vila

Boli ta to vnutri, alebo pred vchodom do posvy??? Moze to byt aj dermatologickeho charakteru. Kde ta to boli a ako?

eliska1582

brala som ale uz asi rok neberiem...neviem z coho to moze byt...sex mam rada...aj vsetko ostatne je ok..tak neviem v com je problem