zisti to??????

Príspevok v téme: zisti to??????
adusa

cafte... len sa cem spytat ci musim ist ku gynekologovi na njaku prehliadku... este som nikdy u neho nebola...mam 14... treba ist povinne na njaku prehliadku?... a este sa cem spytat ci lekar zisti ze som uz mala sex?... niekde som citala ze panenska blana sa moze rozthnut aj pri sporte... dikyyy radteee

mišelka

ja si naopak myslím že na vyšetrenie by si mala isť. Len si uvedom že maš 14, mať sex je trestné!! A ak chceš mať sex tak byť tebou sa riadne poistím nejakou antikoncepciou, neviem čo je horšie že zistia že maš sex v 14-tich ale byť tehotná v štrnástich.

pali-pali

No on sa ta na to spyta ci si alebo nie si panna. ale v tvojom veku je styk trestny, cize by si nejakemu chlapovi spravila riadne problemy. Ale koli vysetreniu prsnikov sa to podla mna oplati. Ako chces ty.

123miska

PROSIM VIETE MI NIEKTO POVEDAT, CI HROZI RIZIKO ZE SOM TEHOTNA, KED SME S PRIATELOM POUZILI KONDOM ALE PRED TYM MA DRAZDIL PENISOM (ALE NEVNIKOL DO MNA) ZE CI SA MOHLO NIECO DOSTAT DNU? MOZEM BYT Z TOHO TEHOTNA? :( MESKA MI TO 3 DNI. DAKUJEM ZA NAZORY

katika88

No sak nechod ku gynekologovi a mas po probleme ale ozaj s tym sexom by si sa nemusela az tak ponahlat podla mna.No ale tvoja vec.

marfuška

Pokial nemáš žiadne problémy tak ku gynekologovi Ti ešte netreba íst.Na to máš čas.Samozrejme, že lekár zistí, či si mala sex, ale pokial si panna tak vyšetrenie sa robí cez konečník.

katika88

Myslim si ze nie je nutne ist na prehliadku pokial nemas nejaky zdravotny problem.Je to uz len na tebe kedy tam zajdes.Ja som zatial este nebola a ani mi to nechyba xixi.