Ako prebieha vysetrenie u neurologa?

norik

aj mna caka vysetrenie, ja sa obavam , ci mi nebudu davat nejake elektrody, alebo nieco , z coho by mohla slahat elektrina? mam z toho fobiu :(

eliška

poslala ma obv.dokt.pre bolesti hlavy,nezaberaju lieky,zavraty a začala som zabudať a to na take veci,čo mi až do hlavy nejde.. síce si spomeniem po par minutach,ale zabudnuť kde mam obvodnu lekarku,ani kto to je,nič,meno,proste vygumovana a chodím tam často,bo mam problemy s plucami... a mam ju 150m od domu... A to je len jedna vec,je ich viac a viac... nechapem to... je to divny pocit...

[zruseny12]

...ked si trafis nos...:0)))) tak si v poriadku...horsie by bolo keby si ho netrafila :0))))
nie,ale vazne,podla toho urcuju diagn.atd.ale pravdaze este k tomu pridaju aj ine vysetrenia...
a nerobia to len u neurologa ja som chodila a stala na jednej nohe atd. aj u ortopeda,citila som sa ako cvicena opicka :0)))) no,ale clovek to musi podstupit ked sa jedna o zdravie...

silanka

ja som bola a nerobila dokopy nic ta lekarka.poklepala kolena clenky.mala som zvihat ruky aj nohy.postavit sa na spicky a paty a stat rovno so zavretymi ocami.nic viac:)to vysetrenie je podla toho kto ta nam poslal a preco.