Sposoby milostneho aktu

Príspevok v téme: Sposoby milostneho aktu
AdamKrt

Aky sposob milovania preferuje pri samotnom milostnom akte ? Nemyslim teraz aku polohu, ale skor prirazanie, frekvenciu.

Ci kratke a rychle prieniky, ale pomale a dlhe. Ci hlboke a prudke, na doraz, plytke, striedave, s prestavkami, alebo rovnomernou rychlostou, atd...

Iste bude aj rozdiel v tom, ze zenam sa moze pacit nieco ine, co muzom. Otazka pre zeny potom je, ktore sposoby sa im pacia ?

Viem, ze este je tu aj individualita, ale zaujima ma, co sa zvacsa viac paci zenam a co menej, alebo vobec nie...

AdamKrt

werhon:

V posve maju byt okrem bodu G aj A a U.
Mozes popisat v ktorych miestach citis tie body, ktore robia tak dobre ? Povedzme v polohe, ked lezis na chrbte.

Poloha, ked citis, ze sa pocikas, treba sa uvolnit a nechat to, pripadne este zatlacit na posilnenie toho pocitu. Zadrzovat je to fakt skoda sama sebe...

werhon

Adamkrt,dal si dobru otazku.Uhol je velmi dolezity,ako ja neviem co kto popisal, povedal,ale ja mam v posve asi tri body,kazdy bod na inom mieste, (iny uhol) a robi mi to inu slast. Ked je partner na mne rovno naraza,najprv pomalsie, potom rychlo,tak mam pocit stahovania posvy, ze zachvilku sa pocikam..je to prijemne moc,ale obava z nevydrzania je castokrat silnejsia,a preto prosikam o spomalenie cela zadychcana..ked je stale na mne,ale ide do mna mierne zboku,to je vonco tiez,ked je v strede ale mierne vyboceny dolava vtedy je to tiez parada.. ale kazdy uhol ma cosi doseba.. Neoblubujem silne narazanie ak ma partner vacsi penis,alebo ak naraza tak s mierou,lebo je to bolestive a vtedy dost kricim a neviem ci je to tym ze ho citim az niekde v krku :D a zboznujem prestavky,prerusovanu vasen,a ked uz som ako zviera mam rada aj silne zmacknutie a dokonca hryzenie ale jemne aj ked mozno nieje jemne :) a potom ked uz to na mna ide,mam radsej silnejsiu intenzitu aj rychlost prudko narastajucu a ja sa pohram s klitorisom a je to. :)

AdamKrt

Mozno choroba z povolania. Z casti je moja praca aj vela postavena na vymyslani, analyze a hladani rieseni... :)
---------
Anal dojde na rad po vagine :) Vsetko pekne postupne.... :)

AdamKrt

Niekde sa pise, ze najviac nervovzych zakonceni je pri vchode do posvy, ze hlboko to ani nema vyznam, skor to vraj vacsinu zien boli. U nas napr. niektore polohy, kde je hlboke vniknutie, musim ist opatrne, lebo partnerku to zaboli. Keby som mal mensi ud, alebo ona vacsiu vaginu, tak by bolo mozne v tejto polohe aj "zurive busenie" ala zajac :)

Preto rozmyslam, ci nerobit radsej kratsie pohyby viac pri vchode, mozno este kruzive...

Andrej12:
mne sa nejedna o polohy, poznam X poloh. Ani o predohru, ci stimulacie. Dokazem partnerku uspokojit tak rucnou pracou, ze poslednou dobou je to, ako keby som otvoril vodovodny kohutik :) Ide mi vsak o to, ze to co clovek moze urobit s ustami, ci rukami, nemoze urobit s penisom. Preto sa mi jedna o to, ake sposoby sa pacia zenam v styku /nie polohy, ani predohra, ale cisty vpich/.

Ked ideme do detailu, tak poloha sem, poloha tam, existuje iba par zakladnych a ostatne na ne nadvazuju. Rozdiel je iba v tom, aka je hlbka prieniku a rychlost vpichu, intenzita, uhol... Pri niektorych polohach moze ist naviac este o drazdenie klitorisu, inde o bod G. Alebo doplnenie rucnou stimulaciou.

Avsak samotny "vpich" sa vsade popisuje velmi mizerne. Vacsinou je to iba o polohach. Na "vpichu" vsak zalezi a to poriadne.

V Azii vraj niektore zeny ovladaju niektore druhy umenia, tusim nejake tantricke, kde bez sexu, len spojenim vaginy a penisu, dokazu stahmi posvy privodit muzovi orgazmus... Mna by zaujimal postup opacny - ako co najefektivnejsie zintenzivnit zene pocity...

Je pravda, ze ked sa to dobre vydrazdi pri predohre, tak to ide skoro samo :) Zlozitejsie je vsak, ze zeny potrebuju viac vzrusenia, dlhsiu predohru a preto vacsine rychlovka nic neda. Ono sa da milovat aj hodiny velmi kvalitne, ale dobre by bolo rozpalit partnerku uz aj pri rychlovke, aby z toho nieco malo. Preto sa pokusam analyzovat vpich do detailov... :)

Andrej12

no ako takto kazdej zene ine chuti napr u moojej je to tak ze stredame polohy hocijake ale ja som najradsej na nej a robim si snou co chcem a raz zrychlim raz spomalym raz vytiahnem pockam a dam naspet lebo to mi chuti ak ti pravdu povim a hlavne velka predohra to je dobre a proste kazdej zene chuti ine musis tu zenu spoznavat a zistit co ma rada

milusca

Rychle a zbesile:) Hlboko. Rovnomerne. Aj pocas orgazmu a potom uplne na konci jeden poriadne hlboky a prudky \"vpich\".