Vadi vam ze zena mala niekoho pred vami ?

lost

ale ja neviem preco, proste zacinam neznasat pouzivat cudzie veci, lebo clovek nikdy nevie co s nimi robil :)
musim prestat rozmyslat uz=... napr; ak by som bral podnajom, urcite nezariadeny, nerad si poziciavam cudzie veci a tak :D
ale toto je sposobene aj tym, ze nechcem pokazit niekoho vec, alebo cokolvek co mi pozicia, asi je to tym, ze vacsinou ked niekomu nieco poziciam, tak to pokazi :D
uz naozaj vela veci, ale cim to je, neviem, je tovysoko nepravdepodobne aby sa to takto stavalo, mozno je to ludmi, mozno len nahodou...
a asi sa tato teoria preniesla aj tam kam nemala :)

lost

question
Ale pohar sa umyva so saponatom :D
Co som tym chcel povedat, hmmm, no ani ja neviem :) nic zleho samorejme, ale ten pohar som uviedol preto, lebo ked som este obcas odpil z ineho pohara (ale stale z rodiny),tak som mal tie nechutne pluzgieriky, alebo opar, alebo ako sa to vola... mozno je to neporovnatelne s temou, ....

No neviem, ale dufam ze z tejto myslienky "vyrastiem" :)

a je velmi mozne ze ma ta laska tak zaslepi, ze to ani nebudem vnimat, tuto vec...

dreambaby, celkom suhlasim, a preto som velmi opatrny vo vybere, aby som nemusel vyberat viackrat :D

dreambaby

Nechutne je ak z pohara pili 3-4-5-6-7-8-9-10 atd.
Ale podla mna ak ma dievca 25 a viac rokov a mala pred Tebou 1 alebo 2 sexualnych partnerov pripada mi to ok.
Ved ani Ty nebudes pre svoju 2,3,4 priatelku prvy a moze jej to pripadat nechutne,nie?