ako sa starať o čiernu?

anjelik9

lebo ja som za to že z pračky majú vyjsť len čiste veci a keď tam dám prášok a aviváž tak to možno zvaliť už len na ne =D

majká25

Periem v tekutom a skúšala som už rôzne druhy a značky. Ak to na oblečení nie je vidno hneď tak si to raz oblečiem a je to tam. Myslím že to nebude ani kvalitou textilu,na oblečenie si potrpím. Jedine som neskúšala woolite na čiernu. Používa ho niekto?

dobra vila

Baby, vy si vazne myslite, ze to ma na tom praci prasok??? Vsak to by sa dovtipila aj sama, ved to je jasne vidiet, ked to zle vyplaka, ze su tam ciastocky prasku. Neexistuje, ze by sa sama nedovtipila... a keby to tak mala zakazdym, tak by ju snad uz aj cele telo od toho svrbelo... A preco pise iba ohladom ciernych veci... praci prasok vidis predsa aj na cervenej, zltej, na hocikaje vyraznejsej farbe!
To uz skor uvitam moznost, ze si zle vypakovala vacky a preprala si tam par papierovych vreckoviek, alebo co :D

anjelik9

tekutý prášok na čierne veci =) a tie guličky to máš nerozpustený normálny prášok bud by bola dobrá vyššia teplota alebo tekutý gél

za8icka

No pokial to s pracim praskom neprehanas tak to prac prasok nebude. Ja periem ciernbe klasicky v pracom prasku a nemam ziaden problem. Stane sa ti to po kazdom prani? A mozno mas nejaky blby prasok co sa tazko rozpusta

dobra vila

Pochybujem, ze by to, co na tom ma, bol praci prasok. To by sa asi dovtipila aj sama, ci nie?:-O Lebo tak gratulujem k takym "bystrym" schopnostiam :D. Zartujem.

jajaja99

zeby zbytky pracieho prasku? cierne periem v tekutom "prasku"...ani nie je specialne na cierne pradlo, iba na farebne...a s avivazou to neprehanam...

dobra vila

Kup si taky ten roller na saty...
Nenapadne ma, ako sa to vola slovensky, ked nie takto to poznas. Ta ovalna vec, na ktoru sa ti nalepsia chlpky z kabata, ked po nej prejdes... tak s tym si prebehni veci.