zlyhanie

Príspevok v téme: zlyhanie
D.E.

Už som bola na seba pyšná..už som si myslela že som to zahodila za hlavu...už pomaly 4 mesiace som nerobila hluposti a nevracala som...dokonca som sa priznala kamaratke ako to so mnou bolo a slubila jej ze to nikdy nezopakujem...ale jedna hlupa poznamka od profky ako som pribrala ze sa to ku mne vobec nehodia tie kila naviac ma dostali...jednoducho nezvladla som to..som zo seba sklamana ako som to nezvladla...aka som hlupa...snad to NIKDY nezopakujem :(

Wasabi

Tinka..prepac..nechcem sem dat svoj mail...pre istotu..tiez sa za to velmi hambim.....a to je dovod preco to drzim v sebe...je vazne super ze mas taku kamaratku ktorej mozes doverovat...ktora ta chape a podporuje...je to urcite velikanske plus...urcite teraz spravis velky krok vpred...zvladnes to ;)

tinka86

wasabi,
aj ja som to cely cas len v sebe dusila, ale uz som to nevydrzala. Skratka v zachvate depiek som to musela dostat von. Ani som to neplanovala, pretoze sa za to strasne hanbim, ale skratka to bolo take spontanne. Po tak dlhom case, to vie jedna, jedina osoba.
Wasabi, nemohli by sme si pisat cez mail. ak by ti to neprekazalo.

Wasabi

Tinka..
to je super ze si sa s tym zdoverila..este lepsie ze kamaratka ta pochopila...urcite ti dodala kopec sily a odhodlania...tesim sa :))
o mne nevie nik..nemam to komu povedat..kamaratov kopec..ale ani jeden taky..ktoremu by som sa mohla s tymto zdoverit..a o to bolo horsie s tym prestat...
ale mne staci aj toto tu..moc mi toto forum pomohlo...aj pomaha...
Tinka...zvladneme to...mooooc drzim palce.. ;)

tinka86

Wasabi,
aj ja sa snažím si nahovoriť, aby som kašlala na svoju postavu, že to nie je až tak moc zle. Približne som na tom ako ty. Tiež sa strašne snažím, ale od včera som sa rozhodla isť do toho naplno. Povedala som to konečne mojej kamarátke, a ona mi povedala take slova, čo ma motivujú. Vie o tom len ona, takže viem, že sa môžem na ňu spoľahnuť. Musíme to zvladnúť. Este ma strašne zaujíma, či o tom niekto v tvojej rodine vie? Manžel alebo deti, ta nikdy nepristihli alebo nic nezistili?
Aj ja sa snažím jedavať pravidelne, a dufam, že to je cesta ako začať normálne žiť bez toho, aby sme stále mysleli na to, ako schudneme.

Wasabi

Ahoj Tinka..
no dari..zatial...moc sem uz nepisem..bo sem nikto nechodi...inak vies co ze uz ani nad tym nerozmyslam...co bolo???...teraz je tu tento zivot..ktory milujem...nerozmyslam vjednom kuse nad jedlom..nad tym kde kolko ho pohltat..a potom vy.........fuj..nikdy viac....
teraz sa viac venujem detom..rodinke..sebe...
stale si ale myslim ze nejaka velka kriza dojde...nechcem na to ale mysliet..a snad ju zvladnem...
inak velmi mi pomohla LULU...dala mi jednu radu....ohladom deti...a toho sa drzim.....mozno aj to zabralo...
ty ako moja???dari sa??snad hej...prajem Ti to....
inak sranda..teraz..ked som si povedala ze uplne kaslem na sv.vahu....a jem pravidelne...este som aj schudla...to je paradox.... :)))

illli11

Som zvedava, ako vyzera ta tvoja profka, ze ta urazala. Urcite ona nie je spokojna so svojou postavou, preto si na tebe len ventilovala svoje komplexy. Nic si z toho nerob, niektori ludia si proste takto liecia svoje komplexy. Ja mam tiez dost niektorych svojich kamosiek alebo kolegyn, ktore vedia riesit iba temy, ktora pribrala, ktora schudla, ktora je prilis chuda, jtora je prilis tucna, mam ich po krk a ked s tym zacnu, hned poviem, nech prestanu a ked to odmietnu, radsej odidem, hoci tusim, ze ma hned budu ohovarat. Zaujimave, ze riesia len zeny, chlapov nie. Napriklad jedna kamoska ma velke komentare k tucnym zenam a potom, ked som videla jej manzela, skoro som dostala sok. Bol viac siroky ako vysoky a ona predtym tvrdila, ze aku ma muznu postavu. Dvojaky meter?
Inak ja osobne si myslim, ze profky nie su celkom normalne.
Mala by robit to, za co je platena a nie urazat.

lulu81

Wasabi,

ak ti počas tehotenstva myšlienka na tvoje deti pomáhala, mohla by aj teraz. zdá sa mi, že ich veľmi ľúbiš. preto by som ti rada poskytla jednu radu. skús svoju liečbu vnútorne dávať im. možno ti to pomôže pri prekonávaní kríz.

Wasabi

...vsak hej...stare mamy :))) vzdy mali..aj budu mat pravdu..vo vsetkom...
...a ako som tu uz pisala...moje deti mi 100x za den povedia ako velmi ma lubia...a to uz maju 13 a 11..snazim sa byt dobrou matkou...takze asi nieco na tom bude...
..len skoda ze nekojim doteraz :DD co by som mala aspon par rockov pokoj od tej pliagy...co uz...

lulu81

Wasabi,

toto ti presne vysvetliť nedokážem. zatiaľ nie som matkou. ale myslím si, že tvoj materinský pud je silnejší ako nejaká bulímia. tvoje podvedomie vedelo, že tým by svojmu nenarodenému bábätku veľmi škodila. a riadilo všetko v tvojom živote.
a znamená to, že si veľmi dobrá mama. hovorí sa, že ako sa správa budúca mamička, či počas tehotenstva chudne alebo priberá, podľa toho sa určí akou matkou budeš. mne to tak moja stará mama vtĺkala do hlavy: keď budeš tehotná, venuj sa sa svojmu zdraviu! dbaj, aby si pravidelne jedla, lebo tvoje bábätko sa narodí chudé! a to značí, že si zlou mamou!
vtedy mi to prišlo riadne praštené, ale teraz, keď som dospelá, dávam hold naším starým materiam, ako to všetko mali prešpekulované.