Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

korculovanie

Michal.PU

Web asi nie je dobrá voľba, korčuľu treba vyskúšať priamo na nohe, aby si sa v nej cítila príjemne... Odporúčam nejaký športový obchod...
Ale teraz budú ako bolo písané vysoké ceny... Ja som na konci minulej sezóny kúpil K2 zlacnené z 210€ za 135€ a teraz z tých istých (iná topánka, rovnaký nôž a nový model) stoja cca 260€... Som spokojný...

Rozhodne odporúčam dobré značky ako RollerBlade, K2, alebo aj Roces. Sú aj iné a lepšie, ale to je iná cenová kategória :)

Potom je treba vybrať aj podľa toho, na čo ich chceš používať... Či už len tak rekreačne, alebo na rýchlosť, street - obratnosť, alebo agresívne - skoky...

Ja som kupoval u jedného známeho a ten sa v tom fakt vyzná... Ešte raz odporúčam nejaký športový obchod, kde sa v tom vyznajú... Pokiaľ Ti nebudú vedieť poradiť, tak choď radšej do iného :)

mirka 23

nojasne ja som kupovala korčule po sezone a ovela lepšie ceny ako su teraz. Teraz ešte maš stare?
Moje stali pred dvoma rokmi do 100 eur a teraz stoja tie iste 150. Za 80 kupiš teraz šitne, ale po sezone su peckove za 100. Minuly rok som videla K2 s ložiskami 9 za 100ečiek.

nojasne

no jasne ze vahas, pomaha to na zadok,nohy, a myslim ze aj celkovo urcite, aj ja si chcem kupit nove.. nevedel by niekto poradit nejake? aj cenovo dostupne do tych 80e ???

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.