cvičenie a priberanie

lenki

ina-ingrid
stepper by som si nekupovala, aj tak na nom nebudes cvicit.mne stoji v obyvacke pred telkou a chystam sa ho vyhodit. aj dnes som bola cvicit, tak mam zo seba dobry pocit, hned som nahodila leginy na seba a chlapi sa otacaju :-)asi mam taku fazu ako ty minule,ze som so sebou spokojna..

ina_ingrid

krasa si na dobrej ceste, krasa :))
"motylie kridla" dokazu pokazit dojem z inak akokolvek peknej postavy...

system v cviceni nemam, sice mam trening v posilke rozvrhnuty na 4 dni, ale take idealne podmienky sa mi uz davno nepodarilo docielit kvoli skole:(
tak som rada, ked mozem ist aj len 2x tyzdenne, vzdy tam pobudnem take 2 hod niekedy aj viac, z toho cca hod posilnovacie cviky a hod bicykel, predtym som viac davala posilnovacky ako ten rotoped, ale nie je to ani tak velmi treba a ked uz clovek trosku vie cvicit, tak ten cas vyuzije lepsie ako uplny zaciatocnik, t.j. stihne a vladze odcvicit viac

po staniciach /to bude este vtipne.../ by som sa tomu chcela venovat poctivo, chodit aj do prirody, prip kupit si domov nejaky stepper mala som ambicie aj s behom, ale bola som 2x a potom ma este 2 tyzdne boleli kolena :D takze to chce specialnu obuv,flintu som do zita este nehodila:)

lenki

ina-ingrid
mam teraz stehno 50 a boky 91,pas asi 67, ako kedy. chcela by som dat dole este aspon 1 cm stehna boky,pas aspon 3cm. podstatne pre mna je, ze mi takmer uplne zmizli tzv. jazdecke nohavice - tie nechutne tukove vankuse na bokoch.povedala som si, ze teraz budem jest normalne a pri tom stale cvicit, a pred dovolenkou obmedzim stravu tak na 2 tyzdne.
ty aky mas system v cviceni?

ina_ingrid

v tomto clanku je dobre popisane, ako sa da posilnovanim tvarovat postava:

www.e-kulturistika.cz

linkz mi asi odstrania takze : e-kulturistika cz / sekcia zeny a divky / clanok ˇŽeny, změňte svou figuru aneb Stavba těla a změny proporcí

ina_ingrid

lenki,

ved 48 kg/164 cm vyzera podla cisiel super
mam 165/50 kg /sice pred meciacom este cca 47, ale zase som zacala cvicit/ a niekedy sa mi zda, ze uz nemam z coho schudnut /no od pasa hore urcite nie/+mam siroku panvu, takze sa musim zmierit s tym, ze v bokoch asi uz v zivote nebudem mat menej ako 88 /t.c. 89 a pritom mi trcia bedrove kosti a nezda sa mi, ze by som bola madmieru obalena tukom, tu sirku u mna robia kosti, nie tuk/
- ale nechcem sa tu obhajovat, to mam iba jasnu chvilku, ked si nepripadam tucna:D asi to bude sposobene tou paradnou svalovkou na nohach, ledva sa viem posadit na wc :D
...aky mas obvod pasa a bokov ?
ak sa ti zmensili/zmensuju miery, tak ten hlad by som neriesila, aspon sa do pravidelneho jedenia nemusis nutit :D

lenki

snazim sa jest kazde 3 hod, na ranajky jogurt, knackebrot alebo musli, desiata ovocie alebo mliecny vyrobok, obed si doprajem cokolvek viacmenej, vecer sa snazim jest len salaty.lenze vzhladom na moj pracovny cas nemam ranajky vzdy rano, kedze vstavam na obed a potom som do skoreho rana hore. snazim sa vyhybat sladkostiam, chipsom, malinovkam, do kavy si davam sladidlo. Ide o to, ze pred pol rokom som prestala fajcit a pribrala som za 4 mesiace asi 7 kil. niesom tucna, mam teraz 48 kg, ale na vysku 164.hore som susienka, takmer vsetko sa mi uklada do bokov.dufam, ze do leta dam dole este aspon 2 kg. ale mam jednu nerest.milujem slnecnicove a dynove jadierka, zjem casto aj 100 gramov. Moze byt toto pricina?

ina_ingrid

lenki,
nenapisala si, kolko x denne jes...
povedala by som, ze to moze byt sposobene cvicenim /cim vyssi bazalny metabolizmus, tym viac energie mozes bez vycitiek prijat/, ale aj vplyvom inych faktorov /stavovacie navyky, dusevna praca, do istej miery momentalna hormonalna hladina atd/

lenki

cvicim asi 2 mesiace min 3 x do tyzdna po hodine. najprv som este priberala, lebo mi po treningu viac chutilo. potom som obmedzila pecivo a isli dole asi 2 kila.lenze teraz mam zasa obdobie, ked mi zacina viac chutit jest a musim sa moc moc premahat, aby som nezjedla vsetko co vidim. neviem,je normalme mat zvyseny apetit, ked sportujem?