podte so mnou

zuzic

ono to tak byva denz. stretli sa lubil sa jej opili sa a odvtedy sa videli len co mu povedala ze caka dieta. a potom zas nie. to uz tak vacisou byva potom starsie dievcata su rozumenjsie uz na strednej...
ja som len teraz taka...ze mi je to ukradnute uz...vlastne ze aj tak to neporiesim do coho som sa pustila nedopadlo dobre tak to nechavam na osud...vzdy som si vedela presadit svoje tvrdohlava vybusna drza..tak som to nechala a myslela ze tym sa to urovna ze mozno to im vzdy vadilo...
obavam sa ze nestaci len chciet...ani tie pocity nechcem a su aj tak...
denz?:D ja osm neni donho:D on je zlatunky mily ale nechodime spolu:D to zas nie:) len je fajn chalan a velmi rada by som s nim kecala cez hodiny...skoda...

Well

Jedno nechapem............nenavidia sa a trtkali spolu ako?? To je vazne smutne....

Tak sa snaz tu svoju lahostajnost premoct.....ak nemas zaujem o samu seba.....tazko mozes riesit inych.Zacni od seba v prvom rade.

A ja ti stale drzim palce a verim,ze to zvladnes. Ty ak chces tak zvladnes aj tento problem.

No ved v jednej triede je aj fajn,ze nebudete:)Si ta viem predstavit pocas vyucovania ake pohlady a myslienky na neho by si mala:))Sustredenost tak na osem percent a ostatok len ON :)

zuzic_

myslim ze uz teraz vedia. on sa to dozvedel a viem len ze nie su spolu a nenavidia sa ona tak isto nenavidi dieta lebo je jeho...tak to hovorieva..myslim ze 16-17...ale z videnia ho poznam...
snazila som sa riesit a neporiesila som...rozmyslala som od vcera nad tym velmi a jedine co som nasla je ze som lahostajna voci sebe v poslednej dobe...k okoliu som myslim ako predtym akurat ze teraz skoro vsetko ignorujem...naozaj nevidim uz inu chybu co robim...myslim ze som neni ina ako predtym...
neviem...dokazem uz zjest vacsinou aj veceru pol chleba alebo tak...ale nenavidim to. a nerobim to naschval...
inak dnes som dodrziavala velmi...
s buducim spoluziakom som neni v triede:(( ale aspon v skole bola dnes sranda...

Well

A jej rodicia to uz vedia?A ten chalan ma kolko rokov?On sa k tomu ako stavia?

Tak v com vidis ty problem? Vies.....problem sa treba snazit riesit a nevyhybat sa mu.Aj o tom je zivot.
No.....s.tale si mi nenapisala ci nastalo nejake zlepsenie v tom co si si predsavzala.Alebo ziadny rozdiel?
Hmm?? :)

zuzic

drzim jej palce...i ked to jej nepomoze....no dufam ze ked malinke uvidi zlomi sa to v nej a nebude uz citit len nenavist..teda aspon podla mna by to tak mohlo byt...
hovor priamo pls. vo mne je problem? ako myslis...ja si to nemyslim. este stale som nenasla aku chybu som spravila. ani kamaratka nehovorila ze som sa nejak extra zmenila a ona je typ velmi uprimny teda povie aj to co neni prijemne a to mam na nej rada...
nehovorim len o nich...z mojej strany je to uz rovnake. som cerstvo po hadke...
zmenila som sa?
do prazdnin. potom uz uvidim ku ktorej strane bude naklonene...

Well

No.........konkretne som nemyslel teba:)Aj ked:)

no zaklad bude ten,ze sa presadi ona a o tom ako sa presadi malinke..........to je v buducne.

zuzanka...................ja nemam pravo a ani dovod ti nic vycitat.
Len to ako opisujes nenavist rodicov k tebe a samozrejmost,ze aj ja by som bol k tebe taky isty...........o niecom svedci............
Zrejme nebude problem v rodicoch ale v niekom inom.....................

Ja ti stale verim Zuzanka...............ale skus mi dat datum do kedy mam len verit. Hmm??

zuzic

ale nemyslel si tym mna ze?
aj ja velmi obdivujem slobodne mamicky zvlast co sa na ne partner vykaslal a dokazu to dieta milovat a dokonca niekedy sa starat este lepsie ako pary s oboma rodicmi...mala viac a naozaj o nom nehovori pekne vidim v nom asi frajera...a mrzi ma to ona sa este presadi v zivote ako ju poznam ale to malinke...
tak som to nemyslela navycitaj mi to. chcela som len povedat ze sa nenudim ze by som sa rozoberala mam viac volneho casu ale aj zaujmy a konicky a aj tak sa toho pocitu nezbavim i ked sa nenudim...
nenavidel by si ma ako ma neznasaju rodicia. nie som dobra dcera ani nemam dobru povahu. to by si nechcel...no ja sa z toho chcem dostat a najst si chlapca a lasku...
som stastna ze ta mam len prosim ver mi ze to pojde prosim aspon ty...

Well

Labilnu osobu myslim taku osobu co sa dokaze aj k zlej veci a pocitom prisposobit.

no skrabanie...................prestan s tym co najrychlejsie teda.

Pockaj..........mala vela partnerov?? A..................vazne to dieta citi ako nieco cudzie v sebe????????? Osobne som sa stretol s niecim podobnym ale ta zena sa vykaslala na pocit kmuzom a videla len to malinke.........dnes je to jedna z najlepsich mamiciek co poznam a fandim jej a obdivujem ju.

Co sa sustredit na vlastne zdravie??
Zuzanka...............je to blbe.Je to len na dialku a nedokazem ta povzbudzovat inym sposobom:( Skoda,ze nie si moja dcera.

zuzic

ako si myslel labilnu osobu???
neviem poznam len par od gamba
mam jazvu na tvari. takze nebude mi toto vadit ale prestanem s tym.
mna by bavilo ine:) ale ani toto neni zle:)
nic zle nevidim na tom samotnom...teda mozno to ze sa mohla chranit ale vies ona nerobila z lasky...mala ich vela a jemi luto toho dietata. nenavidi ho a ani sa jej mozno necudujem ale aky bude mat zivot ked ho matka nenavidi? teda ak pojde na adopciu je to zas ine...
neviem. nehnevaj sa na mna dufala som ze tie pocity prejdu sustredim sa na ine veci ale aj tak to neprechadza mam vycitky ze priberem a teraz ked som kilo pribrala a nemozem sportovat je mi nanic...nehnevaj sa na mna prosim

Well

Gamba feat..............stale neviem ci je to dobra hudba.Teda je to podla mna dobra hudba ale pre labilnu osobu to asi vhodne nebude.

No.........bude ti to vadit ak budes mat viac rokov.:(

No.............kazdy tanec ma svojre plus a minus:) Najdi si to svoje a venuj sa mu plnohodnotne:)

Stale nechapem co zle na tom vidis,ze spoluziacka je tehotna...............
Je to priskoro na jej vek ale pytam sa...co je na tom zle a nepekne.
Po case ona to zacne vnimat inak......to co vy ste dobehli ....ona casom tym,ze babo vyrastie dobehne a bude si uzivat vsetko stratene.

Ako nejde..............co nejde??Ak sa clovek snazi........................da sa vsetko zvladnut.