skusenejsie mamicky co mate chlapcov poradte

Ivka 1

Dnes bol tusim na STV 1 rozhovor s lekarom urologie a ten neodporuca do dvoch rokov veku chlapcom predkozku nestahovat ,lebo pri tom mozu vzniknut trhlinky. No potom je to uz potrebne sledovat a v pripade tazkosti to konzultovat s urologom. Co si aj urobila.
Chapem,maly ma z toho neprijemny pocit lebo je to pre neho velmi bolestive. Nadalej mu rob sedacie kupele v repiku, pripadne pocas dna mu to mozes len tak trosicku pooplachovat aby sa mu to hojilo. Velmi pomaha aj sprej zo stavy aloe s pridavkom propolisu a liecivych bylin. Kombinaciou sedacich kupelov a spreja pocas dna by sa mu mohlo velmi ulavit.

[zruseny17]

tatiana,vidis a mne to detska doktorka napriklad neodporucala...lekari sa v nicom nezhodnu:(
skus si pohladat viac k tomu na nete a rozhodni sa sama...nie vzdy je dobre co ti lekari poradia...bohuzial:(

[zruseny17]

moj maly ma tri a pol roka,nikdy sme mu to nerobili,nema problemy s mocenim a zapal mal len jeden jediny krat,aj to este v lete ked mal rok a nosil plienku.Od vtedy nema nijaky problem.Nechapem preco by som mu mala ublizovat a sposobovat mu bolest,ked sa to prirodzenym vyvinom upravi samo.Ja si myslim ze samotne stahovanie mu skor ublizi,odhliadnuc od toho ze ho to boli,je to pre dieta stres,psychicky neprijemny zazitok,mu mozete sposobit aj fyzicke problemy:(

tatiana137

ved pisem, ze mi to kazala detska urologicka v BA, ona mu to tiez stiahla a myslim ze ta by sa vtom mala vyznat, no nie?

sun08

To so rada.Presne viem ako sa citis,mne totiz zo zaciatku normalne slabli ruky a kolena:))a uplne prvy krat mu skusal manzel.
Moj aj po pol roku odstrkuje,ale tak nejako pri hre vo vode ho zaujmi niecim a skusaj.

tatiana137

maly je uz fit, repik zabral na 100% :)a stou predkozkou,tiez mi kazala urologicka pretahovat, tak neviem lebo maly ma ztoho uplny stres este sa len priblizuje a uz hovori nie, nie