Po toalete

miselinka

ahoj. mala som podobny problem a ked som to povedala doktorovi tak povedal ze bud su to hemoroidy alebo natrhnuty konecnik (pod tym nemysli hned na s-x) a ze ci je to jedno lebo druhe musela by som ist k doktorovi ktory sa pozrie na man zospodu...ver mi ze po tychto slovach mi nebolo nic. hemoroidy nemam aspon si to myslim ale myslim si ze tak ako ja aj ty urcite po velkej potrebe sa chces poriadne ocistit a tak si na to sla zrejme drsnejsie aj napriek tomu ze ta to nebolelo,,,moja rada znie kusok zjemnit ten ukon, alebo aj toaletny papier vymenit za jemnejsi...ja som si tiez myslela ze je to blbost, ale mne to pomohlo...a tiez som mala tolko ak nie menej ako ty. pa

Simka2286

No hemeroidy sa tvoria v každom veku.... ale kedže máš z toho srandu tak miesto hľadania pokladu v konečníku ti odporúčam aby si sa osprchovala po každej veľkej toalete.... letnou vodou..ahoj

hgjvh

hemeroidy v 19 tich ??
nie,ja pijem vela, aj ovoie jem,no mozno si silnejsie cucham co ja viem,ale nechcem,zeby tam daco ostalo :D :D

Simka2286

Bud tvrdá stolica, že papáš iba všetko tuhé..málo polievok, zeleniny, ovocia... alebo sú to hemeroidy... alebo si iba tvrdo pritláčaš papierom na konečník a máš tam ranku už..