bolest po gynde

Príspevok v téme: bolest po gynde
dzana25

Prave som prisla z gyndy, vraj je to v pohode, ale DR mi stlacila brucho tak ze som po tom dostala krce. Teda v prvej chvili nic, ale asi po 5 minutach ked som odisla ma to chytilo. Nemohla som sa vystriet a vystrelovalo to az do krizov. Vraj mi asi pohla maternicou a preto to boli, ze mam chvilu posediet. Tak som sedela skoro hodinu kym sa mi podarilo akotak odist. Este aj teraz po viac ako 2 hodinach ma pri chodzi boli panvove dno, este aj pri konecniku, a maternicu mam uplne tvrdu a citlivu. Je to normalne???
Rano ked som k nej sla ma nic nebolelo, ani vraj nic zvlastne nenahmatala.
Stalo sa Vam to niekedy??

dzana25

no nastastie sa to pomaly zlepsuje, davam si aj teply obklad...
dnes uz by som ju aj tak nezastihla...a okrem toho mi hned povedala ze sa to vraj stava. no mne sa to este nikdy nestalo u mojho gyn., teraz som totiz mimo svk.
a to mi este jej asistent ci co trepol, ze asi som moc citliva !
tak som mu povedala, ze ako chlap by sa o bolesti radsej vyjadrovat nemal ;) a radsej som nejako odkrivala prec...

lentilka25

Mne sa nieco podobne stalo pri prehliadke, tiez to bola doktorka, ktora zastupovala mojho doktora, tak pri pohmatovom vysetreni mi zatlacila na brucho tak, ze som videla hviezdy. Ale bolelo to len vtedy, ako zatlacila, potom uz nie. A tiez som mala nalez negativny. Ak ti to do zajtra neprejde, urcite za nou zase chod. Alebo ak by sa to aj dnes este zhorsovalo.

dzana25

baby tak nikomu sa to este nestalo? to len tato DR je tak "sikovna", ze sa po nej citim akoby ma kopla do brucha:)? este aj mechur ma boli ked sa naplni, a potom ked "tlacim moc" :((( neskutocne, ako po bitke.