caj

mate59

všetky čaje obsahujú asi 50mg kofeinuv 190ml nápoja,oproti zalievanej káve tá má asi 100mg a instantná asi 75 mg.
Zelený a biely by som uprednostil pred čiernym.

Ekonomika

Treba piť čaje výlučne z východu:))))))
Podľa mňa v Európe to bude dosť dlho zle. Ostatní sa z toho dostanú oveľa skôr. My sme príliš benevolentní, púšťame do E.U. kadekoho a to nás pekne, ale isto a potichúčky zničí. Povedala by som, že o desať rokov bude ešte horšie než teraz. Jedna vec je, že si necháme zakazovať to, čo chceme robiť, čiže necháme sa manipulovať, potom budeme ratovať kadekoho len nie seba (na nás už potom nezvýši), púšťame do E.U. tak lacné výrobky, že by tomu človek ani neveril (fabriky už skrachovali), jednotná mena nás bude ťahať vždy len dole (vyhýbať sa devalvácií je hlúposť, keď pretým bola), sme príliš závislý na Nemecku - padnú oni, tak aj my. Was ist das? Mali by sme sa preorientovať čím skôr na strojárstvo a hľadať už teraz odberateľov, inak padneme ako zhnité hrušky + obnoviť družstvá, aby aj ľudia na vidieku mali robotu. Vedomostná ekonomika je podľa mňa totálna hlúposť. Vzdelaných ľudí máme už teraz dosť a vyrábať titulovaných ľudí je o ničom, to nás bude ťahať ešte viac nadol. To je môj názor.

liil

biely je najkvalitnejsi, lebo sa robi len z najmladsich listkov, poslednych dvoch myslim. Rozdielne su hlavne v procesoch susenia a uprav. V tomto ti najlepsie pomoze kamarat google, kde mas milion clankov.
Mne osobne najviac chuti zeleny, vypijem ho denne aj liter, ale sypany, nie v sacku.