naplanovana dovolenka

soffa

na tu dovolenku nepojdem,ani keby...tym dam jasne na javo,ze mne po hlave skakat nebudu.nebudem si nic vymyslat,ze cestujem prec,nech vidia ze so mnou nepohnu .tu ide o fakt ze som s nimi bola min.roku so slusnosti,teraz sa na mna hnevat nemoze aspon priatel.nepojdem a hotovo.

lost

No ja prestavam verit tomu ze sa tieto situacie daju vyriesit bez konfliktov..
Mam nieco podobne s rodicmi, stale sa ma snazia niekam dostat, a to aj bez toho, aby mi to povedali aspon par HODIN predtym.. Len ze "Pod" a musim ist..

ako keby som bol len taky kabat na vesiaku..

No ved ja im to velmi skoro nechutne vratim spat, pretoze si myslim, ze jedine facka dokaze prebudit isty typ ludi. "Nezazijes, nepochopis" = "nezaziju, nepochopia" :D

lost

Chod na dovolenku 2 dni predtym ako odhcadzaju a dojdi domov 2 dni potom ako pridu oni... (Myslim, uplne inde, staci chata, mesto, kdekolvek :) )

soffa

ma,ale on este stale byva s nimi...oni su kapitola sama o sebe,do vsetkeho sa staraju.uz som im naznacila,ze ja nie som ich syn a ze ja si nenecham od nich skakat po hlave.je to tazke,ale aj priatelovi som povedala,ze staci povedat a nech si zije so svojimi rodicmi a mne da pokoj.a najviac co mi vadi,ze vlastnemu synovi nepomozu a len ho komanduju.a on to vie

jajka001_

ak by sa ti nedarilo tomu zabranit, vezmi tam zo dve kamosky a cely cas trav s nimi, frajer nech sa bavi s rodicmi :)

Deee

to musi tvojim buducim svokrovcom vysvetlit tvoj priatel, aby si zbytocne nevytvorila nejaky zbytocny konflikt, lebo ak to vysvetli on tak to pochopia, ale ak to povies ty, tak budes ta zla, co ich syna odhovara od spolocnej dovolenky, takze rodicia su super, ale dovolenka je o oddychu...

soffa

nie ja nemam nic platene,a ani sa nechystam.2 roky sme boli spolu my dvaja,minuly rok so svokrovcami.to zas neznamena ze ked som bola minuly rok ze pojdem uz kazdy rok.....to mi len tak mimochodom oznamili teraz ked dosli na navstevu....uz som mojmu vycistila zaludok,a nejdem nikde