je to rande ci nie?

Príspevok v téme: je to rande ci nie?
salatka

ahojte, hned na uvod by som rada povedala, ez nemam 15, tak poprosim iba o normlane nazory.... poznam sa s jednym znamym v podstate od detstva, ale vnimat sme sa zacali az teraz, kedze chodim cvicit tak kde on precvicuje .. nuz ale ide o to, ze sme si zacali viacej pisat a pytal si aj moje cislo pred par dnami ... mame ist spolu do divadla a on predtym navrhol u neho doma veceru ... ako nic velke ... len neviem ako to mam brat .... co si o tom myslite vy? aj dnes sa ma napr pytal, ci som vsetko vybvila tak ako som mala,a ci som vsetko v pohode stihla a tak ... lebo od bratovej frajerky nepocuvam nic ine, len, ze je to rande vraj ako vysite ..ale ja osobne si to nemyslim..tak hodte sem vase nazory ..diky mnoc .. ak mate nahodou otazky, nech sa paci

katka...

Bali ta, to je jasne. A neviem ci mu to mas prekazit a predbehnes ho a pozves ho skor este ty. To uz sa musis rozhodnut sama.

salatka

urcite ma tam nechce ako upratovacku :-) chce mi ukazat kde pracuje a kde byva, kezde je to kusok od seba ...
no a uvidime teda ako to bude, lebo ja osm neverila tomu, ze toto by mohlo byt rande ..inak kamaratka mi radi, aby som ho predtym ja sama skusila niekam pozvat, lebo toto divadlo je az na konci juna ....
minule mi pisal, ze vraj posobim ako seda myska, ale ze som uplne ina, ze mam viac ako si sama myslim ..a vraj este nestratol taku babu ako som ja .. vraj ho vzdy dokazem rozosmioat a ze sa so mnou dokaze velmi dobre porozpravat :_-) ale tak to mozu byt len take finty
a inak on je velmi fajn chalan, taky kludny, pohodovy .... usmiaty stale, pozitivny

katka...

Jasne, ze je to rande. To su take finty. Mozno ani nema rad divadlo, ale ty si to spomenula a hned sa toho chytil a este aj ta vecera, ze dobre robi jedlo. :)) Chlap, ktory nema o zenu zaujem by to nerobil.
Prajem pekny vecer.

alusinka

Jasne :)) a podla tvojho opisu musim uznat, ze ten chlap musi byt fakt skvely... Ja mam priatela cez tri roky a nespravil mi ani caj, natoz este, ze by mi uvaril veceru :))

A pokial ta nechce do svojho domu a do firmy ako upratovacku, tak ma s tebou urcite ine umysli ;))

Potom sa prid pochvalit, ako to dopadlo ;) Lebo sa tu crta velmi pekny vztah ;)

salatka

alusinka aj po tomto vsetkom si to mylsis? divadlo som v podstate spachala ja ..on len tu veceru do toho pridal ..a teda to, ez mi chce ukazat este firmu a dom svoj :-)
ale zlaty bol, ked si to cislo pytal ..

alusinka

Jeee aka romantika...
Uprimne? Chlap, ktory by o teba nemal vazny zaujem, by toto nerobil ;))

Uzite si to... Vela stastia

salatka

no k tomu divadlu doslo tak, ez som len spominala, ze mam rada divadlo a ze tam chodim dost casto a on vraj aj on ma rad, len nema tam s kym ist a ze naposledy tam bol zo zhakladky ... tak sme to nejak vymysleli a ideme do divadla .... a tu veceru to bolo tak, ze vraj robi velmi dobre jedno jedlo .. tak vraj raz mi ho uroi a prinesie ..ale vzislo z toho toto, ze on navrhol, resp mi napisal, ze pred divadlom by bola vecera u neho doma na terase .... tak neviem ako to mam brat ..

cajik

ja si tiez myslim ze je to rande. myslis ze chlap ktory sa s tebou chce len kamaratit by ta pozval k nemu na veceru domov a potom do divadla ? :)