Damy-všetky sem...ktore maju...

Príspevok v téme: Damy-všetky sem...ktore maju...
miimuusticek

stýmto problém. Ahojte, už neviem čo mám používať...môj problém je potenie. Ráno, cez den,vecer 24hod.denne :( Ráno idem na autobus cca20min.mi trvá cesta a ja už som spotená ako myš, keď si chce ku mne dakto prisadnúť je mi blbé či neciti ako už "pachnem od potu" . Poradte mi prosím či aj vy máte podobný problém a čo Vám pomaha aby ste dokazala byť celý deň svieža a krásne voňava...Ďakujem pekne seriozne odpovede...

engi7890

ja som pouzivala driclor minuly rok, ale nie podla navodu lebo je fakt silny... ja som ho pouzivala takto - rano sprcha, cez den trochu antiperspirant,pred spanim trochu driclor, po cca tyzni zacal ucinkovat... potom som ho nanasal len kazdy cca treti den...

miimuusticek

Ďakujem Vám za rady, ale bellinka piše skúste teda dať ďalšie tipy, bo teda ako píšete, že je to dosť silné tak to skúšať ani nebudem...

bellinka

ja som driclor vyskusala sice ucinkuje a nepotim sa z neho , musela som ho prestat pouzivat , lebo je neskutocne silny a normalne mi vyzieral kozu , som si ju vzdy musela davat dokopy niekolko dni po naneseni ,a to som dodrziavala vsetky pokyny ako sa ma davat ...je to svinstvo takze skuste dat nejake dalsie tipy

Raffie

na temu Dricloru je tu dost dlha diskusia (staci dat do vyhladavaca), kde su odprezentovane snad vsetky nazory za aj proti. tak si to precitajte a rozhodnite sa...

Raffie

baby vyskusajte Driclor, je to jedina vec, ktora mi pomaha proti poteniu v tychto horkach. ale treba dodrziavat vsetky pokyny z pribaloveho letaciku

Karina

Miimusticek mam podobny problem, kupila som si Driclor, ale este som sa ho neodvazila pouzit :) kazdopadne podla mnohych pomaha, za skusku nic nedame... ja som uz snad vyskusala vsetky antiperspiranty a dezodoranty tak sa spolieham jedine na toto