problemy z travenim

Príspevok v téme: problemy z travenim
miroslav11

Dobry podvecer,som sportovcom, mam problemy z travenim. zacalo sa to hnackou vcera rano, den predtym som konzumoval posledny krat na obed, o 17:30 som absolvoval trening po 3dnoch oddychu, pil som vodu z vodovodu, nevecerial som, citil som ze nieco nieje v poriadku, zacalo to plynatostou, snazil som sa problemy odstranit poharom piva. na druhy den som mal velmi neprijemne, bolestive hnacky v priebehu celeho dna, neskor som uzil Reasec, zivocisne uhlie, neskor , vcera vecer sa objavili teploty a velmi oslabeny organizmus.pil som len cierny, nesladeny caj, nesytenu vodu s medom a stipkou soli, koli doplneniu mineralov v tele.dnesne ranajky pozostavali z cierneho horkeho caju a detskych piskot opavia.rano som nemal problemy z riedkou stolicou, bola skor normalna.obedoval som trochu ryze, kuracieho masa, po obede som konzumoval len cisto dietne veci: ryzove chlebicky, nejake pohankove tycinky vlara,2ks bananov, mineralnu vodu s nazvom Sulinka, predtym som si ju ohrial, a snazil som sa odstranit co najvacsie mnozstvo CO2.stale mam pocit nafuknutosti, jemne bolesti brucha.mal som zasa hnacku v poobednajsich hodinach, asi 2x doposial.citil som zvysenu teplotu.stale lezim, oddychujem, citim sa slaby ist na wc.predchvilou som si vsimol jemny zlty povlak na jazyku, neviem ci to nebolo tym ciernym cajom ktory som pil zopar minut predtym.mozte mi prosim podat nejaku odbornu radu?velmi vam dakujem