menší problém

Príspevok v téme: menší problém
jendel

zdravím ,

približne pred mesiacom som vypalcoval priateľku pričom som mal trošku predejakulačnej tekutiny (kvapôčky lásky) na prstoch ... tesne predtým sme pohlavný styk nemali a od poslednej masturbácie čiže orgazmu som bol na záchode ... nechali sme to tak že určite sa nič nestane ... odohralo sa to 5 dni pred menzesom = neplodné dni

ubehlo 30 dní a dneska dostala krámy zase , no úplne slabé ... sama povedala , že také slabé ešte ani nemala ...
môže to mať súvisť?

25

nemaj strach.tie zmeny menzesu mozu nastat cimkolvek.trebars len zmenou obdobia teda teploty atd.kazdopadne by mala ist na gyndu len tak pre istotu.a ty chod snou.
podla toho co pises tak to co si urobil bolo nestastne ale este nemusi byt tehotna.neplodne dni este nic neznamenaju.aj pocas nich moze zena otehotniet.menstruacia vyplavuje neoplodnene vajicko von takze pred menzesom tam este stale je a netrpezlivo caka na to co mu tam posles.takze na to bacha.aj ked ma menzes moze otehotniet.

UKO1112

To máš tak, keď si pred prstovaním natrieš prsty ako ty vravíš "predejakulačnou tekutinou".
Čistá demencia...