žalúdočné problémy

Príspevok v téme: žalúdočné problémy
Janilowe

Asi 2,5 roka mám problémy so žalúdkom.Vždy keď sa najem, mám kŕče,počas ktorých musím ležať alebo byť v ležacej polohe.Je jedno čo zjem,opakuje sa to stále. Moj všeobecný lekár mi predpísal Maalox,ktorý som jedla 2x za deň,hlavne teda po jedle.Vždy ráno ma páli záha.musím sa napiť vody alebo niečo zjesť. Raňajkovať nechcem,pretože cestujem autobusom a príde mi zle.Večer keď zaspávam, je mi na zvracanie.A večeriam tak okolo 19.Lekár ma chce poslať na vyšetrenie,tzv.hadička.Velmi sa toho bojím.Existuje aj iné vyšetrenie ako toto?? Ďakujem Janka

kristina22

ta hadicka je bezne vysetrenie ktore robia lekari denno-denne...nemas sa coho bat..fakt ;)...existuju aj ine vysetrenia ale su este bolestivejsie a diagnoza sa zistuje omnoho tazsie ako u hadicky...pri hadicke ti len odoberu vzorku a daju ju vysetrit...

joni_

Janka, neboj sa toho vysetrenia, je to asi v tvojom pripade najlepsie, aby sa tam pozreli. Nic hrozne to nie je, neboli to, len je to trochu neprijemne, ale lekar vie ako na to, povie ti co mas robit a bude to OK. Ani to netrva dlho. Tiez som si vravela, ze nikdy v zivote a mam to za sebou uz asi 5 krat a dobre.