Neviem si dat rady...

Príspevok v téme: Neviem si dat rady...
Draneor

Ahojte,uz ako napdis vravim trapi ma jedna vec s ktorou si neviem proste poradit...bohuzial to neviem ani presne definovat a vzdy ked idem s tym k mojej doktorke mam taky pocit ze mi moc neveri, a nie len ona ale aj iny lekary...Takze zacalo to ako nevinna bolest brucha ked som mal cca 6-7r bola to taka tupa stupnujuca sa bolest v lavej casti pod pupkom,ktora trvala asi 30 min pokial neprisla pre mna sanitka ... ked uz prisli bolo po vsetkom proste len tak ,zobrali ma ale na nejake vysetrenia bohuzial si to uz nepamatam,no nic sa nenaslo.Ta bolest sa ako keby vyparila do doby nez som mal 14r-19r kedy sa znova objavila s tym ze bolest bola silnejsia a pribudly k tomu hnacky a nafukovanie aspon ja som mal ten pocit(tieto bolesti sa objavovali znova a znova cca v rozostupe 3 mesiace,cca 1 hodinu , ale s tym ze som bol vyradeny z bezneho zivota na min. 2 dni ,proste som prisiel o veskeru energiu)Takze som sa rozhodol ze znova navstivim doktorku ,aby mi pomohla dat to do poriadku...zase nic vsetky vysetrenia dopadli negativne nic sa nenaslo(naozaj si uz nepamatam co to boli za vysetrenia)navstivil som aj psycholoka kedze som si myslel ze to moze bit aj stresoveho razu samozrejme som sa tam ohlasil sam pretoze ako som uz vravel proste som mal z lekarov taky pocit ako keby ze si to vsetko vymyslam a trva to do dnes...Bolesti sa znovu objavili(uz tie bolesti nedokazem zvladat rozmazava sa mi videnie,telo neposlucha , odpadavam no som stale pri vedomy uvedomujem si co sa deje) 2 roky dozadu(24r) s tym ze k tomu pribudla aj bolest hlavy , mierna triaska a naval horucavy strielajuci do hlavy a koncatin(prave teraz mam navel tej horucavy tak to vzdy zacina...dlha to bude noc:( ...uz naozaj neviem co mam robit som z toho zufaly proste nevladzem...nedavno som bol na neurologickom...tam len doktorka krutila hlavou ze nieco take neexistuje co jej opisujem...no nakoniec ma poslala na eeg...ked som prisiel pre vysledky odpoved bola asi taka (sestricka- nejdem vam nic vraviem nieco sa tam pani doktorke nezdalo ,ale nechcem vas strasit...pridte na eeg znova o 3 mesiace...) Neviem naozaj co mam robit proste sa citim ignorovany vsade len cakat a cakat , nebojim sa toho co by sa naslo , bojim sa toho ze neviem co to sposobuje a ako s tym bojovat(drzte mi palce dnes bude zase jeden z tych tazkych noci/dni) Dakujem vam idem dalej bojovat...

fero783787

Ahoj

Mam to iste ... tiez mi nic nenasli .. uz som absolvoval aj psichousa a vsetko co sa absolvovat dalo , mam to sice len 3 roky ale je to dost intenzivne .. skus este toto .. dychovy test na helikobaktera .. plucne chlamidie..to ti spravia z krvy .. a ked nic tak su to nervy .. ciste nervy .. a to bude chalanko nadlho .. je to potom niaky blok co si neses od malicka .. a nato su nasi psichousi kratky .. nadopujuta rivotrilom , molome a inymi serotoninovimy srackami a budes natom este horsie :-) ... zatial neviem ako s tym bojovat ale zakladny priznak je ( v momente odchodu od doktora sa ti vyrazne polepsilo ) ..a to bude urcite hlava

Gregory House

Si fascinujuci, vies o tom?? :)
Zatial netusim co to je, ako hovorim, mal by si ist na ultrazvuk oblivky postojacky, ale ked Ti lekari neveria, je to tazke....

Draneor

Gregory House -(Pocuj, mam taku dolezitu, ale indiskretnu otazku. Mas scvrknute semmeniky?) Nie , tam je vsetko v poriadku, dokonca som absolvoval aj vysetrenie co sa tohto tyka.

Vsetkym sa chcem este dodatocne podakovat za ich rady a podporu moc vam dakujem.:)

Draneor

Gregory House - neviem ci to stoji za zmienku, ale niekedy sa mi stane ze ked prudko vstanem strasne sa mi zatoci hlava zahmlie sa mi zrak a rychlos sa musim niecoho pridrzat aby som nespadol ,ale to sa mi naozaj stava len zriedka...asi len 2x som spadol na zem koli tomu ak mas na mysli nieco taketo...

clupka

Moze to byt psychickeho razu preto odporucam navstivit psychiatra neboj sa je to mozne ze ten tvoj problem vyriesi prave on mam znamu ktora mala nieco podobne a pomoli jej urcite to urob nehambi sa dnes sa to nenosi ok?? drzim palce uvidis budes v poriadku tam ta vypocuju a poradia co mas robit ....

millli11

A nemozu to byt problemy so zaludkom? Mne sa raz stalo, ze som zjedla nieco pokazene, samozrejme, ze som nevedela, ze to bolo pokazene a o par hodin na to ma zacalo strasne boliet brucho a prislo zle. Zacalo sa mi ciernit pred ocami a akoby ma telo prestalo posluchat, skoro som sa zviezla z kresla, kde som sedela, ale bola pri mne kamaratka a ta ma udrzala hore. Ze vraj to vyzeralo, akoby som odpadavala, akurat, ze ja som pocula vsetko, co povedala a som jej aj odpovedala, akurat sa mi ciernilo pred ocami a telo ma neposluchalo, iba usta a jazyk. Neviete, co to mohlo byt, z toho jedla zeby, lebo potom som sa vyzvracala a uz mi uz nic nebolo?
Nemas ty problem so zaludkom, lebo to zodpoveda za vela problemov?