brušáky

simon

heh no vidis tak ako vravis...... pacia sa ti muzi pri sebe, a urcite nie len tebe, no a presne tak sa aj muzom pacia zeny ktore su pri sebe..........takze preco si robis obavi a postavu??? naco sa trapit pri hlupich cviceniach a dietach....... aj tak nic z toho nie je ucinne

quit

nechcela som povedat,ze si pri tele...to ma len tak napadlo povedat,ze sa mi nepacia svaly.Ale podla mna su muzi,ktori su pri sebe sexi:) lebo to je taky macko a ked ich vidim,tak ma zaleje taky prijemny pocit ochrany a bezpecia:)

simon

quit hmmmmm no ale ja nemyslim ze som pri sebe, a taaak. no ale ja len hovorim o tom ze postava zeny a chlapa to je nieco ine...... ked je pri sebe chlap tak to nie je az tak ok , no ale zena si to moze dovolit..... heh a urcite si to nemyslim len ja je vela takych chlapov az straaaaasne vele, takze ziaden strach:))

quit

simon,keby takych ako si ty bolo viac...Ale nie je.Inak mne sa nepaci na chalanoch,ked maju svaly.Este trochu vypracovane telo je fayn,ale ked to prehanaju.fuj!

simon

ale divcata prestante s tym cvicenim a taaak, ved naco sa trapt?? mozem vam so 100 percentonou istotou povedat ze vsetkym chlapom sa paci ak ma dievcca nejake to kilo na vyse a ak to je na brusku takt to j e len dobre...... mozn o tom neviete ale vychudnute a vysportovane divcenske postavy uz davno vysli z mody...... tak len si pekne sadnite k pc alebo si lazkajte k telke a nezabudnite si zobrat k sebe nejake tiez pochutky a pekne papkajte..... potom budete krasnucke a zdravucke:)).......no a je nieco krajsie ako ked divcatu ystrkuje spod tricka busko.... urcite nieeeeeee:)) tak len do toho

drjana

Radoslav:
Prepac, nehovorim dobre slovensky, mam rodicov Slovakov ale nenarodila som sa v Europe. Rada, ktoru som ti dala je vyskusana a testovana niekolko rokov na niekolko tisickach pacientov. Vysledky boli prekvapujuce, pretoze metoda, ktoru som popisala bola ucinnejsia dokonca nez akekolvek lieky (takmer vsetky lieky na Crohnovu maju velmi silne vedlajsie ucinky na pecen). Ucinok metody nebudes vidiet okamzite, nie je to liek, je to nieco co zacne fungovat ked sa energeticke polia v tele vyrovnaju, je to individualne. Niektori maju vysledky uz po 3 tyzdnoch ini neskor. Zaberie ti to len par minut dvakrat denne, takze stratit nemozes nic.

radoslav

Pre DrJana. Vau, dakujem za odpoved aj radu....teraz nepoviem, ci dobru alebo zlu, lebo zatial nic o nej neviem, ale urcite dobre mienenu....takze urcite vyskusam....dakujem:-)

drjana

Radoslav:
Ano, na Crohnovu chorobu mozes robit brusaky, bez problemov. Jednu dobru radu. Kazdy den dvakrat (rano a vecer)priloz si ruku na pupok a rob kruzive pohyby v smere hodinovych ruciciek 36x, potom proti smere hod.ruciciek znova 36 krat. Ked to ukoncis, priloz si obe dlane pod rebra a tahaj ich po strane (od posledneho rebra smerom dole az po zaciatok bokov) zhora nadol znova 36x. V Cine lekari robili vyzkumy na Crohnovu chorobu a v porovnani so vsetkymi ostatnymi metodami vratane liekmi, toto Qigong cvicenie bolo ohromne ucinne. Musi byt vsak robene pravidelne najmenej dvakrat denne. Vyskusaj.

radoslav

A odpoveda niekto na tieto otazky? Ked uz je rec o tych brusakoch, zaujimalo by ma, ci ich mozem robit, resp. ci mozem namahat brucho, ked mam Crohnovu chorobu. Vdaka

Najčítanejšie články