brušáky

Rebeka

vobec nie je problem spravit 100 brusakov,neviem preco sa niektori tak zhrozeme pozeraju...ved to mate za minutku-dve,ja kazde rano skor kao idem do skoly zrobim 200 a ked pridem zo skoly tak tiez a dokopy mi to tak zaberie 5 minut

666martin666

neviem aky mate problem zrobit 100 brusakov denne.ja ked som zacinal robit brusaky tak som robil skoro kazdu hodinu 50.

kaca

co sa tyka brusakov treba zacat po menej na serie, napr. 10 - 10, po tretom stvrtom dni pridavat a telo si zvykne, ale postupne lebo ak clovek dostane svalovku to nie je riesenie, a po tyzdni a pol zistite ze nie je problem spravit 100 denne. Poznam podla seba, pricom v prvy den som mala problem urobit aj tych 10...

123456

brusaky su fajn na vyformovanie tehliciek... ale s tym tukom, co je nad svalstvom moc nespravia... preto je portrebne brusaky striedat aj cvcenim celeho tela... napriklad sa chodte bikovat, bruslit, plavat, tancovat, aerobik a podobne... inac brucho je zatazene takmer stale, lebo brusne svaly sa zucastnuju vo vlekej miere na udrziavani vzpriamenej postavy... takze s ich posilovanim to netreba prehanat... samotne cvicenie nestaci... treba zmenit aj stravu... aby potom nenastal jojo efekt...

valery

ivkaaaa to ako myslis tie opacne skracovacky, lebo nie som ista ci som to spravne pochopila, opis to podrobnejsie, to mam lezat na chrbte ci na bruchu?

007

Ufff,ja len žasnem koľko brušákov robíte.3OO,15O...To je myslím nad slnko jasné,že z 3O-tich nebudeme mať tehličky.Klobúk dole pred vami.Len tak dále..

popsy

Ja som si tehlicky ziskala brusakmi 300 denne, diety a to dost a stale pohyb..hroza...Radsej nechcem tehlicky, nez aby som sa mucila..aby ti tie svaly isli vidiet nemozes mat ani gram tuku, takze...neviem, ja by som sa uz na to nedala, teraz sa unetrapim, ale nejake tie zbytky zostali:o)

jajka

Brusaky ..akoze tehlicky podla mna mat budes vtedy ak budes posilovat brusne svalstvo na strojoch vo fitku ,alebo ho posilovat doma,s nejakym zatazim .Napriklad cinky drzat medzi chodidlami ...Asi tolko ..Ale dolezite je nemat nadbytok tuku na bruchu ,inak tie kocky nebude vidno ,hoc tam budu ...

Najčítanejšie články