vyzerám mlado - ako dievčatko

Príspevok v téme: vyzerám mlado - ako dievčatko
Dievčatko :)

Mám 17 a do tváre vyzerám veľmi mlado - ako dievčatko (dokonca niektoré osoby ma volajú princezná). K tomu prispievajú aj moje vlasy, ktoré sú dlhé skoro po pás a vlnité (ale zbaviť sa ich nechcem!). Vlasy nosím rozpustené a nemaľujem sa. Ako by som sa mohla maľovať či česať, aby som vyzerala aspoň trošku staršie? Ďakujem za rady :)

1mia1

Ja mam 26 rokov. Ale ked to niekomu poviem vyvali oci... Niekory ludia si myslia ze si s nich robim srandu alebo co,nechcu mi verit..Tez mi nechcu predat flasu,pytaju obciansky, pytaju mamicku ocka.. Aj praca sa mi kvoli tomu tazsie hlada.. Seci vydia decko. Moc sa nemalujem a mam vraj velmi jemne dievcenske crty. Co uz, aspon sme mlady :)

LETICIA

ja mam aj kamosku co ma 33 a chodi sa bavit s nami vonku a nikto by jej tolko nepovedal, ze ma aj mojej sesternici ma 27 a hadaju tak 18 :-D

jajka001_

no ale je to trochu blbe nie? vyzerat v 30 na 18nast. este v 25ke to potesi ale v 30ke, to mas uz uplne ine myslenie, ina generacia. a ked sa k tebe chovaju ako k decku a ludia mladsi od teba si myslia ze si mladsia a su drzi

slavkad

Tiez tak do 25ky som mala problemy ze mi hadaju menej a tak ku mne aj pristupuju, hnevalo ma to. Dokonca aj v neskorsom veku mi ponukali polovicny listok a nedavno v mojich 33 rokoch si predavacka pytala obciansky, ked som kupovala flasu vina. Nikdy ma ale nenapadlo sa kvoli tomu malovat. A bavi ma pozerat na tie vyvalene tvare, ked sa dozvedia moj vek ;-)

LETICIA

bud rada, ze vyzeras mlado a tak isto aj ostatok, pozri sa na dnesne 13tky 14tky ako sa zmaluju a yzeraju na 25. ja mam 21 a vyzeram na 17nast a som rada, ze to je tak, ked budem mat 30 budem vyzerat na 22 a citit sa na 18nast :-D

AdamKrt

Mal som kolegynu a cely cas som jej hadal tak 25 rokov, kym som sa nedozvedel od kolegyn, ze mala okolo 45 rokov a 2 deti za sebou... Valil som oci, ako zaba na muchu :)

blondula

aj ja mam vdaka bohu do vienka dane,ze vyzeram mladsie.priatelova mama ked ma spoznala sa pytala priatela,ze ci som neni mladunka pre neho.a on,ze sak som len o 7 rokov starsia :D a ona nato,jeeej.... a ja som myslela,ze ma takych 21 rokov :DDD mam 31 a veru mi to lichoti ze vyzeram mlado,cim starsia budem,tym lepsie :D

mathilde

osobne si myslim, ze ta to v skutocnosti bohvieako netrapi, alebo skor si to neviem predstavit :)
ja mam 18 a snazim sa robit vsetko pre to aby som ako dievcatko vyzerala: tiez sa nemalujem a nosim dlhe rozpustene vlasy, udrziavam si nizku vahu a nosim oblecenie v ktorom prilis nie su vidno zenske krivky, vela spim a pijem vela vody. myslim ze to do istej miery zabera, tak skus robit opak :P
myslim ze najviac asi ,pomoze´ a zostari, ak si vyrazne namalujes oci a oblecies sa elegantne a zensky, nie sportovo
ale inak, totalne za-vi-dim :)