zapal ucha?

Príspevok v téme: zapal ucha?
BolkoSK

cavte

Mam nieco na co dufam najdem odpoved.
Tyka sa to (mozno) zapalu ucha. Nemam sice neake extra bolesti ani nic podobne...ale len taky slaby tlak. Nic moc...ale moj problem spociva skor v krku...mam tambublinu alebo nieco podobne ktora ked jem tak mi navrie a zvetsi sa....ked nejem zmizne...ale len do urciteho stavu.Myslim si ze to ma nieco spolocne z uchom ale niesom si isty.Ak ma niekto radu kto sa s tym stretol dajte mi vediet pretoze pravdu napisem...uz nejem neakych 40 hodin len pijem caj a podobne a uz som vazne hladny :))))

freeware

asi by si fakt mal zajst za odbornikom po nejake "normalne" lieky...ak nechces skus terapiu bioptronom, je to sice draha investicia ale oplati sa alebo sa da k tomu dostat aj v nejakych "centrach pre zdravie" a zaplatit od procedury...

www.evawellness.sk

BK

Najprv by som sa objednal k doktorovi. No kym sa k nemu dostanes tak mozes byt OK, tak ako to bolo v mojom pripade. Ucho s hrdlom su prepojene no ja som pocitoval tlak len v uchu. Dobre je si ucho vyplachovat peroxidom vodika a necistit prilis casto. Samozrejme C vitamin a caj moze tiez pomoct. V lekarni ti na to mozu dat este antibiotika. Mozes tam mat nieco nahromadene a doktor ti spravi vyplach.