Čo robiť keď som sama ako prst?

Príspevok v téme: Čo robiť keď som sama ako prst?
Samotár

Mám taký problém. Nemám pomaly žiadnych priateľov a cítim sa hrozne osamelá. Keď som mala 15 mala som super kamošku. Vydržalo nám to také 2 roky a potom ma sklamala. Zistila som, že ma ohovára a nato všetko ju nahovoril jej priateľ. (jej prvý tak jasné, že spravila všetko čo povedal). Potom som si našla ďalšich priateľov lenže: 1 kamarátka je z dediny (málokedy sa vidíme), 2. býva síce tiež tu na blízku, ale tá je skôr taký domased, nikde sa jej nechce. Ďalšie sú len také kamarátky v škole a to je všetko. Tiež radšej sedia doma a sú také "zamamičkované" (žiadne disko, večere vonku a pod.). Čiže mi nezostal nikto. Sedím doma pri PC a nudím sa. Nemám žiadny problém, nemám žiadne komplexy, som veselá usmievavá už žena :), ale bohužiaľ nemám nikoho. Tak rada by som vybehla von, pokecala, na kávičku, do mesta, hoc len tak pokecať bez všetkého, spoznať nových ľudí. Možno to znie zvláštne a mnohí si pomyslia, že nie som normálna. Asi bude niekde chyba vo mne, ale ja sa cítim úplne normálne. Kamarátov si dokážem vážiť, ale akosi ich nemám. Čo mám teda robiť? Sú prázdniny, nechcem ich presedieť doma. Ale čo mám chodiť sama?

Samotár

Ani jedno, ani druhé :(...icq som zabudla heslo :) a na pokec ma už nedostane nikto. :D (zlé skúsenosti :))Ale môžeme si napísať aspoň na e-mail hm? Môj je: kikusniki22@gmail.com

xyz555

Tak to sme na tom vekovo rovnako :) ak chceš, hoď na seba nejaky kontakt .. a možme niekedy skočiť len tak vonku..

Samotár

Tak čo sa týka komunikatívnosti, zakecaná som niekedy až príliš :)...no chodila som na tanečný kurz spolu s priateľom, ale už sme sa rozišli a kurz skončil. Väčšina kurzov je tak či tak až od septembra.Ale ďakujem za radu
Ushko: Z takej diery ako som ja ty určite nie si ;) som z PO.

Niatra

Na tvojom mieste by som naozaj nesedela doma....ved mas kooopec moznosti....mna vzdy lakal nejaky tanecny kurz,ak si komunikativna,priatelov tam chytis habadej :-)